IP-відеоспостереження – розумне рішення за розумною ціною

IP-відеоспостереження відкриває широкі можливості для постійного контролю за об’єктом з будь-якої точки світу через мережу Інтернет. Головне підключити відеокамери до локальної проводової мережі з виходом в Інтернет, Wi-Fi роутеру або GSM-модему, і на моніторі з’явиться якісне цифрове зображення.

Нещодавно компанія СІМВОЛЬТ реалізувала проект зі встановлення системи  IP-відеоспостереження для однієї з київських фірм. Основною вимогою, яка висувалася замовником, була максимальна інтеграція з існуючою комп’ютерною мережею для зниження вартості розгортання системи.

Це завдання  було успішно виконане інженерами компанії СІМВОЛЬТ. Схема розміщення камер будувалася на основі вже встановлених Wi-Fi роутерів з максимально близьким розміщенням точок живлення камер до електрощитів. Усе це дало змогу заощадити значні кошти на матеріалах.

Після встановлення необхідного програмного забезпечення для запису й перегляду відео на виділений замовником майбутній IP-сервер експлуатацію розгорнутого IP-відеоспостереження було розпочато. Настав час оцінити всі переваги IP-відеоспостереження.

Замовники переконалися у зручності перегляду зображення в режимі потокового відео через мережу Інтернет: прямо у браузері можна змінювати кут нахилу камери і слідкувати за обраними об’єктами як удень, так і вночі, зображення однаково чітке та якісне. Приємно здивувала також наявність функції розмежування прав доступу користувачів системи IP-відеоспостереження відповідно до діючої на фірмі політики безпеки.

Інженери СІМВОЛЬТ у свої проектах завжди прагнуть реалізувати саме ті рішення, які дають змогу досягати максимального результату за умови мінімальних витрат і використовувати вже існуючу інфраструктуру комунікаційного обладнання фірми-замовника. Такий підхід робить доступними сучасні технології представникам як середнього, так і малого бізнесу.

Олена Третяк