Із розробкою рецептур побутової хімії на основі блочних полімерів допоможуть фахівці хімічної лабораторії компанії «Отава»

Від герметиків і клеїв до побутової хімії та предметів декору. Властивості блочних полімерів незамінні у сучасній промисловості. Якщо Ваша компанія планує налагодити виробництво на основі блочних полімерів, спеціалісти хімічної лабораторії Науково-сервісної компанії «ОТАВА» допоможуть із розробкою рецептур побутової хімії, декору, будматеріалів, та інших товарів на основі блочних полімерів.

Блочні полімери: унікальні властивості та широкі можливості

Блочні полімери можна окреслити як «покращені» у порівнянні із іншими видами полімерів (вони більш міцні, більш термостійкі, мають більшу липкість, більшу когезійну міцність, тощо). Відтак, перелік властивостей, що характерні для блочних полімерів, викликають у виробників особливий інтерес.

Наведемо кілька прикладів властивостей блочних полімерів, що роблять ці сполуки незамінними в промисловості.

  1. Стирольні блочні сополімери (SBC) володіють значною гнучкістю структури. Вони сумісні з багатьма видами пластмас і при додаванні до них можуть покращувати гнучкість та удароміцність пластмас в умовах низьких температур. Наприклад, стирол-ізопрен-стирольні сополімери ідеальні у виробництві клеїв, чутливих до впливу тисків, а також для еластичних плівок. Також вони можуть бути екологічно чистою заміною для адгезивів на основі розчинників.
  2. Стирол-бутадіен-стирольні сополімери – викликають значний інтерес як компонент у складі побутової хімії та складі косметики, широко використовуються як модифікатори бітуму, а також адгезивів у підгузках.
  3. Стирол-ізопрен/бутадіен-стирольні сополімери (SIBS) характеризуються прозорістю та клейкістю в умовах низьких температур, стійкі до плавлення, зберігають прозорість у низькотемпературних умовах. І це далеко не повний перелік властивостей, та переваг, які характерні блочним полімерам.

Науковці допоможуть налагодити виробництво побутової хімії та будматеріалів на основі блочних полімерів

Блочні полімери широко затребувані в багатьох галузях, зокрема у виробництві побутової хімії (ці сполуки входять до складу побутової хімії: складу косметики та до складу миючих засобів). Також Їх використовують у виробництві будматеріалів, герметиків, декору.

Фахівці хімічної лабораторії Науково-сервісної компанії «Отава» пропонують:

  • розробку на основі блочних полімерів гелевих свічок та інших предметів декору.
  • розробку рецептур побутової хімії. У виробництві побутової хімії блочні полімери використовуються для освіжувачів повітря, та гелевих ароматизаторів. Останні відрізняються цілим рядом переваг у порівнянні із традиційними ароматизаторами. Гелеві ароматизатори, у порівнянні із традиційними, більш рівномірно ароматизують приміщення, та не залишають плям на меблях і тканинах. Окрім того, виробництво побутової хімії на основі блочних полімерів (гелевих ароматизаторів) має ще одну суттєву перевагу: в порівнянні з аерозольними ароматизаторами гелеві свічки менш шкідливі.
  • розробку рецептур косметики. Ди- і три блочні полімери додають до складу косметики різних видів та призначення а також до складу побутової хімії (входять до складу косметики, що призначена для догляду за нігтями, до складу косметики для догляду за тілом та волоссям, а також до складу побутової хімії, зокрема, миючі засоби, зубні пасти, засоби для гоління).
  • розробку еластомерних гелів, клеїв та герметиків. Ці засоби на основі блочних полімерів мають ряд переваг: добре наносяться навіть за низькотемпературних умов, не залишають плям та не змінюють кольору поверхні, можуть бути забарвлені барвниками на водній основі. Ці засоби міцні й стійкі до атмосферного впливу, мають гарну адгезію. Ще однією суттєвою перевагою їх є екологічність (безпечність для людини та довкілля).
  • розробку засобів для просочування тканин і будматеріалів, що робить їх більш стійкими до вологи, високих температур та надає антисептичні властивості. Ці властивості широко використовують для виробництва спецодягу, натяжних стель і тентів.
  • розробку засобів на основі блочних полімерів, що наносяться з метою створення захисної плівки на поверхнях різного характеру. Наприклад, для нанесення на автомобіль, щоб захистити його поверхню від подряпин.

Галузі використання блочних полімерів дуже широкі й не обмежуються використанням у складі побітової хімії та у складі косметики, а також у складі інших вищеперелічених засобів.

Спеціалісти хімічної лабораторії Науково-сервісної компанії «Отава» не обмежуються розробкою рецептур побутової хімії та вище перелічених засобів (клеїв, герметиків, захисних засобів), а пропонують розробку і інших засобів та продуктів на основі блочних полімерів. Окрім того, відповідно до побажань замовника, спеціалісти хімічної лабораторії також надають наукову підтримку у налагодженні виробництва.