Меню
Причину виходу з ладу холодильного обладнання вдалося знайти після проведення хімічних аналізів
05.10.2016 Статті про товари та послуги

З’ясувати, що стало причиною виходу із ладу системи охолодження холодильних установок. Із таким замовленням звернувся клієнт до фахівців хімічної лабораторії Науково-сервісної компанії «ОТАВА».

Як повідомив клієнт, холодильні установки почали надто сильно нагріватися, окрім того, в компресорному маслі з’явився  в’язкий осад чорного кольору. За допомогою хімічних аналізів та лабораторних досліджень, науковці повинні були з’ясувати причину виникнення неполадок, та визначити, яким чином можна вирішити цю проблему.

Як відомо, холодильне та кліматичне обладнання – як і авто. Велике значення має не лише якість автомобіля та його виробник, але і пальне, на якому працює машина. Так само і довговічність та якість роботи кліматичного і холодильного обладнання значною мірою залежить від якості та відповідності холодоагента та компресорного масла, а також від того, чи дотримується власник інструкцій щодо заміни і дозаправки цих рідин.

Компанія «Отава» пропонує проведення нестандартних хімічних аналізів та лабораторних досліджень

Перед початком проведення хімічних аналізів, спеціалісти компанії «Отава» ознайомилися із науково-технічною літературою. На основі знайдених даних, фахівці припустили, що найбільш імовірними причинами поломки холодильного обладнання можуть бути або несумісність фреону та компресорного масла, або ж погана якість останнього.

Щоб перевірити такі припущення, фахівці хімічної лабораторії провели ряд лабораторних аналізівневикористаного зразка компресорного масла, та використаних зразків компресорного масла. Хімічні аналізи неуживаного компресорного масла показали, що воно є універсальним та сумісним практично із всіма видами фреонів.

Лабораторні дослідження на визначення хімічного складу використаних компресорних мастил не показали вмісту у них продуктів взаємодії із фреоном. Однак, тут все ж таки виявили незначний вміст специфічних забрудників.

Провівши додаткову роботу із науково-технічною літературою, що стосувалася взаємодії та сумісності фреонів та компресорних мастил різних видів, фахівці з’ясували, що причиною виникнення проблем у роботі холодильного обладнання стало порушення інструкцій щодо сервісного обслуговування холодильного обладнання. Щоб уникнути виникнення подібних ситуацій із виходом із ладу кліматичного та холодильного обладнання перед заміною компресорного масла та фреону рекомендовано проконсультуватися із спеціалістами.

Фахівці хімічної лабораторії НСК «Отава» мають значний досвід роботи із проведенням нестандартних наукових хімічних аналізів та розв’язання складних технічних задач. Провівши хімічні аналізи та лабораторні дослідження, науковці компанії «Отава» допоможуть з’ясувати причини неполадок та усунути їх.

*