Рекомендуємо аналізувати БАДи на наявність шкідливих речовин у спеціалізованих наукових фірмах

bad.jpg.pagespeed.ce.ZxmOmOOoOdКожна людина хоче  бути здоровою. Хтось для цього приділяє більше уваги фізичній підготовці, а хтось – здоровому харчуванню. Серед прибічників останнього способу особливої популярності на сьогоднішній день набули біологічно активні добавки (БАДи). Це харчові суміші з біологічно активними речовинами в дозах, що відповідають фізіологічним потребам людини. Отже, біологічно активна добавка – це спеціальний харчовий продукт, призначений для вживання або введення в межах фізіологічних норм до раціонів харчування чи харчових продуктів з метою надання їм дієтичних, оздоровчих, профілактичних властивостей для забезпечення нормальних і відновлення порушених функцій організму людини.

В Україні БАДи з’явилися понад 10 років тому, але за цей час стали широко використовуватися. Проте, на жаль, цікавитися ними почали не тільки з оздоровчо-профілактичною метою – попит на БАДи зробив їх ласим шматком для шахраїв. На сьогодні досить часто можна зустріти невеличкі контори, які продають біологічно активні добавки та, на відміну від фахівців у аптеках, обіцяють вилікувати від усіх хвороб.  Довірливі українці, ведучись на красиві обіцянки, вирішують, що ліки в аптеках є менш ефективними, та йдуть за «суперліками» до таких «конторок». А потім не розуміють чому, у кращому випадку, не відбувається покращення здоров’я, а у гіршому – хвороба прогресує. Давайте ще раз прочитаємо наукове визначення поняття «біологічно активні добавки» та назавжди запам’ятаємо, що БАДи не є панацеєю від усіх хвороб, не є ліками, вони застосовуються з профілактичною метою для поповнення організму корисними речовинами.

БАДи, які продаються не в спеціалізованих закладах, у більшості випадків лише дають змогу шахраям заробити побільше грошей. І добре, якщо в такому продукті просто занижено вміст активних компонентів чи до його складу входять інертні речовини. Набагато гірше, коли замість необхідних складових використовуються шкідливі для здоров’я речовини. Тому, якщо Ви не впевнені в якості біологічно активних добавок, які вживаєте, краще перестрахуйтесь і перевірте їх склад.

До Науково-сервісної фірми «ОТАВА» звернулася приватна особа з проханням провести дослідження зразка БАДу «Аttiva Рapaya integratore alimentare» на присутність у ньому шкідливих речовин. Фахівці фірми провели фізико-хімічний аналіз наданого зразка. Було встановлено, що продукт не містить відомих шкідливих компонентів.

Отже, купувати БАДи слід лише в спеціалізованих закладах та аптеках, а перед цим слід проконсультуватися з лікарем, який визначить, який тип біологічно активних добавок Вам слід вживати. Якщо ж у Вас виникли сумніви щодо якості продукту, який Ви придбали, краще перевірте його безпечність. Спеціалісти компанії «ОТАВА» мають великий досвід у дослідженнях біологічно активних добавок та допоможуть Вам визначити їх склад і безпечність.

Оксана Шевченко