Термоізоляційна фарба зберігає тепло в приміщенні

Що таке термоізоляційна фарба?

В Америці та Європі теплоізоляційну фарбу використовують з кінця 1990-х років. Цю інноваційну технологію розробили в НАСА. Спеціальні добавки не просто сповільнюють передачу тепла через стіни, а й узагалі зупиняють його. Тому взимку тепло, що виділяється з радіаторів для обігріву, не втрачається, а залишається в приміщенні. Повітря в кімнаті швидше нагрівається, а для підтримки комфортної температури витрачається менше енергії. А це вже пряма економія коштів. 

Ще одна перевага утеплення за допомогою термоізоляційної фарби – це тонкий шар, який складає декілька міліметрів. У той час, як класичне утеплення має товщину 25–50 мм і настільки ж зменшує площу приміщення.

Дехто із скептиків стверджує: «Якщо тепло повністю блокується, то в приміщенні може з’явитися конденсат». Але термоізоляційна фарба глибоко проникає в пори матеріалу і не герметизує їх. Стіна будівлі «дихає».

Термоізоляційна фарба забезпечує значну економію енергії взимку і влітку

Компанії-виробники термоізоляційних фарб зазначають, що після фарбування стін термоізоляційною фарбою витрати на опалення зменшуються на 25 %.

Так, наприклад, термозахисна фарба для внутрішніх робіт SURFAPAINT THERMODRY INTERIOR (NanoPhos, Греція) працює як ізоляційний бар’єр усередині будівлі. Вона перешкоджає в зимовий період втратам тепла через стіни, а влітку зберігає прохолодну температуру в приміщенні з кондиціонером. Просте нанесення фарби на стіни призводить до зниження витрат на опалення і кондиціювання приміщення.

Ця високоякісна акрилова термоізоляційна фарба призначена для утеплення стін та стелі. Вона має водовідштовхувальні властивості, стійка до стирання, відмінно наноситься на покриття, запобігає утворенню цвілі та грибків. Спеціальні інноваційні добавки, що входять до її складу, забезпечують зниження теплопровідності й водопроникності обробленої поверхні.

Термоізоляційна фарба NANOPHOS SURFAPAINT THERMODRY INTERIOR ідеально підходить для нанесення на внутрішні поверхні зі штукатурки, бетону, дерева, цегли, гіпсокартону та інших матеріалів. Фарбу можна використовувати як тонувальну основу для світлих відтінків фарби.

З гарною термоізоляцією в оселі влітку буде прохолодно, а взимку – тепло і без зайвих переплат.

#науковийпортал @Labprice.portal