хімічний аналіз ваніліну

Ванілін чи етилванілін? Хімічний аналіз допоміг визначити реальний склад та якість сировини

У Вас виникли сумніви щодо якості сировини? Але у Вас на виробництві немає хімічної лабораторії чи необхідного обладнання, щоб зробити хімічні аналізи та визначити хімічний склад сировини? Найкращий вихід у такій ситуації – замовити аналіз хімічного складу у незалежній хімічній лабораторії.

Хімічний аналіз сировини допоміг перевірити її якість

З такою проблемою зіткнувся замовник Науково-сервісної фірми «ОТАВА». У замовника (приватної особи) виникла необхідність перевірити якість сировини – за його твердженням, ваніліну. Єдиний спосіб, що давав можливість переконатися в якості та безпеці сировини, – зробити хімічний аналіз для визначення хімічного складу.

Оскільки за запахом та зовнішнім виглядом етилванілін схожий на ванілін, фахівці хімічної лабораторії зробили припущення, що дослідний зразок може бути як ваніліном, так і його аналогом – етилваніліном, або ж сумішшю цих речовин. Визначити, що саме являє собою порошок білого кольору, можна було лише зробивши хімічні аналізи.

Як відомо, як ванілін, так і етилванілін доволі часто додають до кондитерських виробів як ароматизатор. Та якщо ванілін має м’який смак, то його більш дешевий аналог, хімічна речовина етилванілін, характеризується більш різким запахом з металічним присмаком. Він може зіпсувати смак кондитерських виробів.

Низка хімічних аналізів та лабораторних досліджень для визначення хімічного складу показали, що наданий для хімічного аналізу сировини зразок являв собою чистий ванілін, без домішок етилваніліну. Так замовник зміг переконатися у високій якості сировини.

Хімічний аналіз допоможе у розвитку бізнесу

Нерідко виникають ситуації, коли визначити якість сировини лише при візуальному огляді неможливо. Єдина можливість у такій ситуації перевірити якість та безпеку продукції – зробити хімічні аналізи для визначення хімічного складу.

Якщо на підприємстві немає хімічної лабораторії та обладнання, потрібних для аналізу хімічного складу сировини, необхідні хімічні аналізи та лабораторні дослідження можна провести в незалежній лабораторії.

Чималий досвід у проведенні складних нестандартних хімічних аналізів та лабораторних досліджень мають фахівці Науково-сервісної компанії «ОТАВА». Науковці компанії пропонують широкий спектр хімічних аналізів, серед яких хімічний аналіз природної та хімічної сировини, визначення важких металів та інших токсинів, аналіз харчових продуктів тощо.