Ванілін чи етилванілін? Хімічні аналізи допомогли визначити реальний склад та якість сировини

analiz-khimichnoho-skladu-7У Вас виникли сумніви щодо якості сировини, утім, у Вас на виробництві немає хімічної лабораторії чи необхідного обладнання, щоб зробити хімічні аналізи та визначити хімічний склад сировини? Найкращий вихід у такій ситуації – замовити аналіз хімічного складу у незалежній хімічній лабораторії.

Аналіз сировини допоміг перевірити її якість

Із такою проблемою зіткнувся замовник Науково-сервісної фірми «ОТАВА». У замовника (приватної особи) виникла необхідність перевірити якість сировини – за твердженням замовника – ваніліну. Єдиний спосіб, що давав можливість переконатися у якості та безпеці сировини – зробити хімічний аналіз для визначення хімічного складу.

Оскільки за запахом та зовнішнім виглядом етил ванілін схожий на ванілін, фахівці хімічної лабораторії зробили припущення, що дослідний зразок може бути як ваніліном, так і його аналогом – етил ваніліном, або ж сумішшю цих речовин. Визначити, що саме являє собою порошок білого кольору можна було лише зробивши хімічні аналізи.

Як відомо, як ванілін так і етил ванілін доволі часто додають до кондитерських виробів як ароматизатор. Однак, якщо ванілін має мякий смак, то його більш дешевий аналог, хімічна речовина етилванілін характеризується більш різким запахом із металічним присмаком та може зіпсувати смак кондитерських виробів.

Ряд хімічний аналізів та лабораторних досліджень для визначення хімічного складу показали, що наданий для хімічного аналізу сировини зразок являв собою чистий ванілін, без домішок етил ваніліну. Відтак, замовник зміг переконатися у високій якості сировини.

Хімічні аналізи допоможуть у розвитку бізнесу

Нерідко виникають ситуації, коли визначити якість сировини лише при візуальному огляді неможливо. Єдина можливість у такі ситуації перевірити якість та безпеку такої продукції – зробити хімічні аналізи для визначення хімічного складу.

Якщо на Вашому підприємстві немає хімічної лабораторії та обладнання, що потрібні для аналізу хімічного складу сировини – необхідні хімічні аналізи та лабораторні дослідження зможуть провести у незалежній лабораторії.

Чималий досвід у проведенні складних нестандартних хімічних аналізів та лабораторних досліджень мають фахівці Науково-сервісної компанії «Отава». Науковці компанії пропонують широкий спектр хімічних аналізів, серед яких хімічний аналіз природної та хімічної сировини, визначення важких металів та інших токсинів, аналіз харчових продуктів, тощо.

За матеріалами статті «Лабораторний аналіз та хімічне