вимірювання ЕМВ

Вимірювання електромагнітного випромінювання допоможе обрати правильний захист від ЕМП

Вплив електромагнітного випромінювання на людину впродовж тривалого часу призводить до появи змін у клітинних механізмах. Це, у свою чергу, викликає дисбаланс і захворювання у людей. Усе більше досліджень, проведених науковцями в різних країнах, підтверджують такий негативний вплив. Тому все частіше люди шукають відповідь на запитання: як можна захиститися від електромагнітного випромінювання?

Чому ЕМП впливають на людей? Хто найбільш вразливий до такого впливу?

Функціонування живих організмів (як людей, так тварин і рослин) регулюється за допомогою передачі електромагнітних сигналів та створенню електромагнітних полів. Натомість, коли штучно створені електромагнітні поля, що характеризується надзвичайно високими або низькими частотами, порушують такі електромагнітні поля та впливають на передачу електромагнітних випромінювань у живих організмах, це заважає нормальному функціонуванню клітин та порушує метаболічні процеси в організмі.

Найбільш небезпечним електромагнітне випромінювання є для дітей та підлітків. Адже їх організм іще не сформований, а тому більш вразливий.

Найскладніше боротись із зовнішніми джерелами, такими як електромагнітне випромінювання від вишок мобільного зв’язку

Серед поширених джерел електромагнітного забруднення телевізори, комп’ютери, цифрові годинники-будильники, радіоприймачі, подовжувачі та інші електроприлади. Захиститись від ЕМП цих джерел, як і від електромагнітного випромінювання мобільних телефонів, може кожен – досить обмежити їх використання.

Дієвим може бути також збільшення відстані від вас до таких приладів. Скажімо, якщо електробудильник або нічну лампу поставити на відстані щонайменше метра – цього досить, щоб суттєво зменшити вплив електромагнітного випромінювання від цих приладів.

А як захиститись від електромагнітного випромінювання ліній електропередач, трансформаторних підстанцій та електромагнітного випромінювання від вишок мобільного зв’язку чи бездротового Інтернету, джерело якого розташовано в сусідній квартирі чи офісі? Тут організувати захист від ЕМП уже складніше.

Захист від ЕМП повинен починатися з вимірювання електромагнітного випромінювання

У 2011 році Європейська рада прийняла «Резолюцію 1815», в якій наголошували про те, що чекати додаткових результатів досліджень, які б із 100 % достовірністю доводили шкідливий вплив на організм електромагнітного випромінювання, це надто ризиковано. Таке очікування може вилитися у значні проблеми зі здоров’ям населення та, відповідно, значні економічні збитки. Як це трапилося у випадку із тютюном та використанням у будматеріалах азбесту.

Адже сьогодні потужність електромагнітного випромінювання значно зросла. Щоб у цьому переконатися, достатньо лише звернути увагу, наскільки збільшилася кількість людей, що використовують прилади для безпровідної передачі інформації, наскільки зросла кількість таких приладів, а також обсяги інформації, що передається.

Відповідно до прийнятої «Резолюції 1815» у групі ризику через вплив електромагнітного випромінювання знаходяться діти і молодь. На сьогодні вже науково доведено існування зв’язку між впливом електромагнітного випромінювання мобільних телефонів та виникненням у дітей пухлин мозку.

Щоб організувати надійний захист від електромагнітного випромінювання для себе та своїх рідних, розпочати слід із вимірювання електромагнітного випромінювання. Вимірювання електромагнітного випромінювання пропонують фахівці Науково-сервісної компанії «ОТАВА».

Провівши вимірювання електромагнітного випромінювання, фахівці визначають наявність проблеми та її походження, допоможуть професійно дібрати оптимальний захист від ЕМП (екрануюча фарба, екрануючі штори на вікна, балдахіни або індивідуальні засоби захисту – одяг з екрануючих тканин).