Як видалити графіті зі стін і фасадів будівель?

Хтось скаже, що графіті – це мистецтво, і кожна робота має художню цінність. Так, можна погодитись, але не тоді, коли розбишаки розмалювали ваш будинок чи паркан. Непрофесіональні графіті не тільки непривабливі, а й завдають серйозної шкоди покриттю та потворять вигляд вашого майна. Жити в будинку з такими розмальовками неприємно, а якщо вирішили продати нерухомість, то малюнки сильно знизять вартість будівлі. 

Як запобігти таким витівкам невідомих осіб? Можна поставити відеокамери й чатувати ночами або щоразу перефарбовувати стіни. Але це не вихід. Краще використати новітні розробки й обробити стіни антиграфіті нанопокриттям.  

Що таке антиграфіті покриття і як воно працює?

Близько 112 мільярдів доларів щорічно витрачається у США на видалення графіті. Щоб знизити фінансові витрати і зменшити оплату праці найманих працівників, муніципальні служби почали розпилювати на стінах спеціальні засоби.

Існує 2 типи антиграфіті покриттів – жертовне і постійне.

При нанесенні жертовного антиграфіті на покритті утворюється захисний бар’єр. Якщо на обробленій поверхні вандали щось намалюють, то покриття можна змити разом із графіті. Потім нанесення необхідно повторити.

Матеріали, що використовуються для виготовлення жертвоприносних покриттів, зазвичай є недорогими й утворюють слабкі зв’язки з поверхнею.

Постійні антиграфіті покриття дорожчі, ніж жертовні. Основна частина постійного покриття полімеризується на поверхні та створює захисний шар, стійкий до всіх видів фарб і розчинників. Перевага постійного антиграфіті нанопокриття – висока стійкість до стирання.

Як вирішити проблему з видалення графіті на пористих поверхнях?

Графіті на пористих поверхнях може бути особливо згубним. Видалити його досить складно, більшість спроб не дає бажаних результатів. Для вирішення цієї проблеми компанія «NanoPhos» (Греція) пропонує унікальне нанопокриття антиграфіті – SURFAPORE AG. Це розчин на водній основі, який містить частинки нанорозмірів, що проникають і закривають пори поверхні, які можуть накопичувати фарбу від графіті-спреїв. Ці наночастинки мають можливість самополімеризовуватися та створювати непроникну тривимірну структуру, яка на постійній основі зв’язується з порами й поверхнею. Завдяки цьому фарба не проникає в пори і не накопичується в них.

Нанопокриття антиграфіті SURFAPORE AG спеціально розроблене для захисту плитки, штукатурки, мармуру, керамограніту, каменю, керамічної плитки та інших матеріалів. Воно створює непроникний і невидимий бар’єр, блокуючи навіть найтонші пори цих поверхонь.

Поверхня, оброблена SurfaPore AG, ефективно відбиває плями графіті до 5 разів без необхідності повторного нанесення. Це нанопокриття не просто воскова композиція для видалення графіті. Воно може витримати п’ять циклів нанесення графіті – його очищення без необхідності повторного нанесення. Це єдиний розчин, який зв’язується на поверхні й активно відштовхує плями і графіті.

Ефективність SURFAPORE AG для захисту від графіті-спреїв, перманентних маркерів і ручок оцінювали на різних будівельних поверхнях (наприклад, мармурі, фарфоровій плитці, нефарбованих стінах та стінах з каменю). Плями від графіті можна легко видалити протягом 24 годин після нанесення. Очищення проводиться теплою водою і жорсткою щіткою.

Унікальне нанопокриття антиграфіті SURFAPORE AG від NanoPhos допоможе легко підтримувати первинний вигляд поверхонь і заважатиме вандалам наностити шкоду вашій власності.

#науковийпортал @Labprice.portal