Інфрачервоний термометр Ezodo 366 – найкращий термометр для мам і малюків!

Якщо Ви хочете мати у своїй аптечці надійний і точний термометр, виготовлений за найсучаснішими технологіями, зверніть увагу на моделі інфрачервоних термометрів, зокрема на Ezodo 366. Вони тільки починають виходити на український ринок, хоча в медичних закладах Америки чи Європи – вже давно стали звичними.

Основна перевага інфрачервоного термометра – миттєве і високоточне вимірювання температури.

Не потрібно тримати термометр 10-15 хвилин, як було з ртутними чи електронними – результат Ви отримаєте на екрані за мить.

Ви можете не турбуватись про безпеку хворого, що особливо важливо для дітей та людей похилого віку – термометр не містить ні скляних елементів, ні ртуті, ні гострих кутів.

Можна вимірювати температуру в двох режимах – за допомогою насадки для вушної раковини, або безконтактно на чолі. Тому такий термометр відповідає всім вимогам гігієни та може використовуватися за умови великої кількості пацієнтів – в лікарнях, оздоровчих центрах, санаторіях, школах, дитсадочках тощо.

За рахунок широкого діапазону вимірювання (32 до 43,3 °С) ним можна визначати температуру рідини, молока у пляшечці, різних поверхонь.

Інфрачервоний термометр Ezodo 366 – це бездоганна якість, надійність і простота у використанні.