Іонізатори питної води IONTECH

IT757Перетворити звичайну водопровідну воду в цілюще джерело здоров’я, молодості і енергії – можливо за допомогою побутового іонізатора питної води IONTECH.

Це унікальний пристрій, що дозволяє регулювати кислотність води за допомогою процесу мембранного електролізу. Пропускаючи звичайну водопровідну воду через електролізер, на виході ви отримаєте лужну воду з рН від 7 до 11, та кислу воду з рН до 4,5

Лужна вода (католіт) за умови її щоденного вживання, має оздоровчі властивості, виводить вільні радикали, виступає як імуномодулятор.

Кисла вода (аноліт) є унікальним антисептиком, сприяє загоєнню ран та опіків, найкраще підходить для миття овочів, прийняття ванн.

Прилад легко підключається до водопроводу та встановлюється в зручному для Вас місці. Виробництво лужної і кисло ї води відбувається в проточному режимі

Більш детально з принципами роботи іонізаторів та їх технічними особливостями, Ви можете ознайомитись зі статті «Змініть свою воду – змініть своє життя».


Маркет вимірювальних приладів “SIMVOLT” пропонує широкий асортимент іонізаторів питної води IONTECH. Усі прилади забезпечені гарантією від виробника та технічною підтримкою.