Нова лінійка портативних електрохімічних аналізаторів якості води HORIBA LAQUAact 200

Відомий виробник високоякісного контрольно-вимірювального обладнання HORIBA Advanced Techo (Японія) представив нову лінійку портативних електрохімічних аналізаторів якості води HORIBA LAQUAact 200.

Лінійка HORIBA LAQUAact 200 представлена pH-метром, кондуктометром, оксиметром (з гальванічним електродом), а також подвійними двоканальними комбінаціями цих приладів (pH/DO, pH/EC).

ph220 horibaec220 horibado220 horibapc210 horibapd220 horiba

Нове покоління приладів прийшло на заміну 70-ї та 100-ї серій.

В очі відразу кидається відмінність у кольорі – попередні моделі були елегантно білими, тоді як нова серія має «брутальний» чорний колір, що ще раз підкреслює спрямованість приладу на використання у польових, складних умовах.

HORIBA LAQUAact 200

Основні особливості аналізаторів якості води HORIBA LAQUAact 200 та їх відмінності від попередніх моделей

Прилади виконані в новому ергономічному захищеному корпусі чорного кольору, що виготовлений за прогресивною технологією «подвійного лиття» (double plastic injection). Ступінь захисту від води та пилу – IP67. Ергономіка, як і завжди, на найвищому рівні.

LAQUAact 200

Прилади оснащені великим LCD дисплеєм з яскравим підсвічуванням.

Завдяки зміненій елементній базі підвищився час роботи приладів майже вдвічі (до більш ніж 500 годин роботи).

Лінійка вимірювачів отримала нову мінімалістичну й інтуїтивно зрозумілу клавіатуру з чіткими якісними кнопками в новому корпоративному стилі HORIBA (аналогічна, як в U-серії).

Корпус отримав розкладну підставку, що дає змогу використовувати прилад не лише як портативний (ручний), а й у лабораторіях як стаціонарний вимірювач. Єдине, доведеться окремо докуповувати спеціальний тримач для електродів.

аналізатор HORIBA LAQUAact 200

Аналізатори якості води HORIBA LAQUAact 200 мають вбудовану пам’ять, а також можливість підключення до ПК за допомогою USB-кабелю.

Розробниками реалізовані широкі налаштування функцій вимірювання, що робить прилади більш універсальними. Зокрема, наявні три режими візуалізації вимірювань:

 • Real time – прилад вимірює у звичайному для pH-метрів режимі, реагуючи на мінімальні зміни значення pH;
 • Auto stable – прилад міряє у звичайному режимі, але в разі стабілізації на екрані з’являється спеціальний символ (смайлик), що сигналізує про те, що показання є стабільними;
 • Auto hold – прилад вимірює стабільніше значення pH та утримує ці значення на екрані до наступного натискання кнопки «Measurement».

Аналізатори мають функцію автоматичної та ручної температурної компенсації, а також індикатор стану зносу електрода.

Калібрування приладів може здійснюватися по 5-х точках для каналу pH, по 4-х по електропровідності та по 2-х для оксиметра. Прилади зберігають у пам’яті дані про останнє калібрування.

У корпусі приладів є спеціальні отвори для прикріплення електродів, що значно покращує зручність використання аналізаторів. Електроди можуть з’єднуватися між собою за допомогою спеціального адаптера, що також робить використання зручнішим.

pH-метри, кондуктометри, оксиметри, як і раніше, постачаються в зручних якісних кейсах, де розміщується блок вимірювання, електроди й буферні розчини (в залежності від комплектації).

HORIBA LAQUAact 200 кейс

На сьогодні прилади можуть комплектуватися такими електродами:

 1. Комбінованими pH-електродами #9652-10D і #9652-20D з гелевим наповнювачем, вбудованим термодатчиком та довжиною кабелю, відповідно, 1 або 2 метри для польового або лабораторного використання. Прилад може використовуватися разом із pH-електродами сторонніх виробників (зі стандартним bnc-роз’ємом).

HORIBA LAQUAact 200 electrode

 1. Кондуктометричним титано-платиновим датчиком (коміркою) #9383-10D з інтегрованим температурним сенсором і широким діапазоном вимірювання (для польового або лабораторного використання).

#9383-10D horiba

 1. Гальванічним оксиметричним датчиком #9552-20D або #9552-50D з довжиною кабелю, відповідно, 2 або 5 метрів, що вимірює концентрацію розчиненого кисню у воді гальванічним методом. Датчик має «ноу-хау» від HORIBA – змінний вимірювальний картридж, який містить у собі електроліт, електрод і мембрану, що робить обслуговування максимально швидким та зручним. Також датчик має металічний захист вимірювальної частини, що також робить його важчим і прискорює заглиблення до необхідної глибини під час вимірювання у водоймі.
#9552-20D horiba#9552-50D horiba

У лінійці портативних електрохімічних аналізаторів якості води HORIBA LAQUAact 200 представлені такі моделі:

 1. pH-метр HORIBA LAQUA PH210
 2. pH-метр HORIBA LAQUA PH220 (з підключенням до ПК)
 3. Кондуктометр-солемір HORIBA LAQUA EC210
 4. Кондуктометр-солемір HORIBA LAQUA EC220 (з підключенням до ПК)
 5. Оксиметр з гальванічним електродом HORIBA LAQUA DO210
 6. Оксиметр з гальванічним електродом HORIBA LAQUA DO220 (з підключенням до ПК)
 7. pH-метр/кондуктометр/солемір HORIBA LAQUA PC210
 8. pH-метр/кондуктометр/солемір HORIBA LAQUA PC220 (з підключенням до ПК)
 9. pH-метр/оксиметр HORIBA LAQUA PD210
 10. pH-метр/оксиметр HORIBA LAQUA PD220 (з підключенням до ПК)

Для отримання більш детальної інформації ви можете перейти за наведеними вище посиланнями.

На всю продукцію розповсюджується гарантія від виробника: на прилад 3 роки, на електроди – 6 місяців.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» надає додаткову гарантію від себе: 2 роки на прилад і 3 місяці на електроди. Окрім того, SIMVOLT надає послуги із здійснення пост-гарантійного обслуговування приладів на базі власного сервіс-центру.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОРІВНЯЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОРТАТИВНИХ ЕЛЕКТРОХІМІЧНИХ АНАЛІЗАТОРІВ ЯКОСТІ ВОДИ HORIBA LAQUAact 200.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» – офіційний дистриб’ютор HORIBA в Україні.