Як вибрати манометр?

Відомо, що тиск – одна з характеристик стану рідких та газоподібних тіл. Це  розподілена сила, яка діє за напрямом зовнішньої нормалі до поверхні, що омивається газом або рідиною.

dt-8890_1Для визначення показників тиску застосовують цілу низку вимірювальних приладів. Приміром, надлишковий тиск вимірюється манометрами, вакуумметричний – вакуумметрами, вакуумметричний та надлишковий тиски – мановакуумметрами. Для фіксування атмосферного тиску використовують барометри, абсолютний тиск вимірюють за допомогою баровакууметрів. Диференціальні манометри (дифманометри) допомагають під час визначення різниці тиску. Зупинимося докладніше на дифманометрах.

Маркет вимірювальних приладів “SIMVOLT” пропонує портативний цифровий дифманометр DT-8890, який застосовується для вимірювання вакуумметричного та надлишкового тисків, a також різниці тиску рідких та газоподібних середовищ, неагресивних по відношенню до матеріалу робочої камери. Даний дифманометр здійснює вимірювання тиску в 11 одиницях. Серед них – кПа, мбар, мм рт. ст., мм вод. ст., кгс/см².

Такий широкий вибір одиниць для вимірювання тиску дає можливість використовувати дифманометр DT-8890 у різних сферах діяльності.

Дифманометр застосовують для контролю надлишкового, вакуумметричного тисків і різниці тиску повітря під час визначення концентрацій забруднюючих речовин або інших неагресивних газів у промислових викидах, а також у процесі аеродинамічних випробувань вентиляційних систем. Дифманометри стануть у пригоді під час контролю надлишкового тиску в «чистих приміщеннях (кімнатах)» та налаштування котельного обладнання. За допомогою дифманометрів можна контролювати ефективність роботи промислових кондиціонерів, теплових насосів і холодильних установок. У поєднанні з трубкою Піто дифманометр DT-8890 може вимірювати швидкість та об’єм повітря, що проходить через поперечний переріз за певний час.

Delta_OHM.jpg.pagespeed.ce.bD1dyLcskgТільки у Маркеті вимірювальних приладів “SIMVOLT” Ви маєте унікальну можливість замовити манометри першого класу Delta OHM. SIMVOLT – офіційний представник компанії Delta OHM в Україні. Провідний італійський виробник вимірювальної техніки презентує низку портативних моделей манометрів, серед яких наступні моделі: HD 2124.1, HD 2124.2, HD 2304, HD 2114.0, HD 2114.2, HD 2134.0, HD 2134.2, HD 2164.0, HD 2164.2, HD 2114B.0, HD 2114B.2, DO 9704. Є можливість купити й промислові манометри Delta OHM.

Звертайтеся за консультацією до спеціалістів SIMVOLT – вони допоможуть обрати якісний манометр з урахуванням усіх індивідуальних побажань клієнта.