Адам та Єва за походженням з руского міра?

Нещодавно учасники зборів громадськості УПЦ МП закликали Президента України В. Януковича, «якого православна громадськість активно підтримувала на президентських виборах», прем’єр-міністра, Верховну Раду «надати канонічній Православній Церкві в Україні статус домінуючої».

«Торгаші та міняйли» з ВГО «Православний вибір», Православного братства Олександра Невського, Руху росіян України (ВКСОРС), Союзу православних братств України (СПБУ), Народного собору, Київського губернського відділення Союзу Російського Народу вимагають своє матеріальне сьогодні і зовсім не переймаються відбудовою Єрусалимського Храму в свідомості українців, не формують громадську думку в підтримку економічних реформ «свого» уряду.

З подивом прочитав у їхньому «рахунку-фактурі» українській державній владі, що генотип, який дарується Богом кожній людині при народженні, виявляється, був сформований «церквою з більш ніж 1000-річною історією» (http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/41813/).

Очевидно, у наступному «рахунку-фактурі» господа з різношерстих організацій руского міра напишуть (як підставу для одержання матеріальних преференцій), що вони створили Адама і Єву…

проф. Сергій Ярмолюк