Чому професійний російський патріот Євген Мураєв продав свій телеканал Андрію Портнову? Цитати з творів графомана-зрадофіла

«Професійний російський патріот»* Євген Володимирович Мураєв орієнтований на вузький електоральний прошарок українського суспільства – на наших співвітчизників, які щиро ненавидять усе, що пов’язано з незалежною Україною, українською мовою та культурою.

Ця ірраціональна ненависть до всього українського, національного закладена у них на генетичному рівні. Такі хвороби, на превеликий жаль, не виліковуються. З ними помирають. Ці нещасні й інтелектуально знедолені люди не сприймають будь-яких логічних аргументів проти їхньої ірраціональної антиукраїнської ненависті. Проте графоманські тексти і побрехеньки про українське життя «пластмассового симпатяги»* Євгена Володимировича для них як музика, така знайома з дитинства, солодка й заспокійлива: «Всьо хорошо, прєкрасная маркіза…»

Проте радянська конюшня давно вже згоріла, а їм і невтямки, що їх як «душевнохворих мавп»* провідники «секты зрадоперемог»* Євген Володимирович разом з таким «шоколадним»* на словах Вадимом Зіновійовичем «дорогою придністровських “Бендер”»* ведуть до омріяної кремлівським кумом російської конюшні – «федеративної новоросії».

«Бесконечное ковыряние в навозе и ожидание пинка от хозяев жизни*» – ось що чекає щирих прихильників партії «ЗА ЖИТТЯ в новій російській конюшні». «Українські ручні клоуни»* Кремля з партії «За новых хозяев жизни» за будь-якої української влади і так гарно жити будуть. Господа Рабінович & Мураєв при грошах, безвіз дипломатичний мають, лікуються за кордоном і в Крим літом не поспішають, хоча про нього нам так шоколадно*-солодко щебечуть… Якщо «суперпаразиты»*, «паразиты паразитов»* (цитуємо Євгена Володимировича) з партії «ЗА ЖИТТЯ» у симбіозі зі старими паразитами прийдуть до влади, то, безумовно, вони подвоєні «доб’ють»* і «доїдять»* наші худенькі тіла. Проте, як запевняє Євген Володимирович, «…так далеко наши исследовательские интересы пока не заходят». Будемо сподіватися, що біолог з нього поганенький, як і літератор. І все буде добре, а ми будемо живі й неушкоджені.

мураев паразиты

https://www.facebook.com/yevgeniy.murayev?fb_dtsg_ag=AdyFdgYk_7U8eyFAfky4On0FyuA5MBG_WzVNGAUD0xVjuQ%3AAdwk2C1T0_QjVewzApMlBmgkY7yoDkY1ZNe_WkuUt9Scyw

Отже, вибору у нас немає. Або бути нам у симбіозі зі старими паразитами, які з часом за «поддержки наших американских партнеров»* спробувати вивести з організму, або ж бути мертвими й пошматованими прокремлівськими «биотрофами»*, «некротрофами»* і суперпаразитами* після виборів згідно з передбаченнями Євгена Володимировича.

Власне, кому з політиків вигідне існування цього двоголового «жалкого в своей импотенции»* карликового витвору Рабіновича & Мураєва?

Як не парадоксально, нинішній постпомаранчевій владі. Образ ворога гуртує розрізнених помаранчевих виборців навколо існуючої влади, яка перманентно бореться з паразитами сама в собі, проте ніяк не може їх побороти. І дочекалася безтурботна «суперпаразитів»* господіна Мураєва. Якщо «паразити паразитов»* дорвуться до влади, то будуть «очищать организм немедленно и оптом*». У багатьох нинішніх паразитів при владі і майно відіжмуть, і багатьох поженуть….

Чому політик-вигнанець Андрій Портнов купив телеканал «NewsOne»?

Та Бог із нею, із нинішньою безтурботною українською владою, яка так боїться застосовувати антигельмінтні американські препарати. А от що планує робити вже без вишок чистенький і вибілений Юрій Бойко, якщо Вадим Рабінович, за даними опитування, проведеного в серпні Фондом «Демократичні ініціативи», випереджає його в президентській гонці? Чи потрапить він у другий тур?

не так кравчук медведчук

Чи не за фінансової ініціативи Опозиційного блоку «NewsOne передан в управление известному юристу и просто хорошему человеку, Андрею Портнову*», з яким Євген Мураєв «видит мир одинаково живописно*».

Юрій Бойко не «амеба»* і не «інфузорія»*, а крутий бізнесмен із досвідом, проте, на втіху господіну Рабіновичу, політик він не фартовий.

Поки що «українські ручні клоуни» кремля намагаються об’єднатися в нову «секту зрадоперемог», проте політики там не фартові. І, як завжди, все піде «Не Так».

Невже Євген Мураєв на NewsOne «свое отыграл и поедет на политическую свалку*»? Ні, він буде будувати нові проросійські проекти в «симбіозі з паразитами та суперпаразитами».

мураев новые проекты

«Но совершенно ясно, что кто-то глядящий сверху на нас, смотрел на все это и с сожалением качал головой»*. Бійтеся Бога, Євгене Володимировичу. Він усе бачить, а вам відповідати за гріхи ваші «зрадофільські»* перед судом Божим і людським українським…

Коли ми дочекаємося цього, шановний Юрію Віталійовичу, український генеральний прокуроре?

Власне, популярність партії Мураєва на двох із Вадимом Рабіновичем за яким, можливо, американська тюрма плаче (?), – віртуальний продукт наших олігархічних медіа. Кожний телевізійний канал прибріхує відповідно до побажань свого власника-олігарха. Врешті-решт, у медійному просторі утворюється віртуальна неправдива картинка українського політичного життя. Парадоксально, що з часом самі олігархи починають вірити в цю вигадану реальність. Потім несподівано виникає Майдан, який ніхто з наших приолігархічних політологів передбачити не зміг…

Майдан буде, якщо українські політичні паразити й суперпаразити помиряться з російським агресором і, як наслідок, спробують відірвати Україну від Європи та НАТО, розпочнуть наступ на українську культуру і мову.

Підтвердиться прогноз проросійського професійного патріота, незграбного літератора-початківця та недобіолога господіна Євгена Мураєва: «И кстати, я более чем уверен, что многие поборники однополой любви, с горящими глазами рассказывавшими о любви к свободе, завтра дружно пойдут требовать уничтожения «неправильной» церкви, отключения «неправильных телеканалов», депортации и расстрела «врагов народа». Без тени сомнения в том, что так и надо». (Допис від 17.06.2018 у Facebook)

Нам немає чого втрачати. Слава Україні! Смерть ворогам! 

_________________________________________________

* Автор неологізмів – недофілолог Євген Мураєв.

Словничок неологізмів
недофілолога господіна Євгена Мураєва

«Професійний патріот» – «люди без Родины, люди, которые ничего не строят и защищают только свои интересы. А еще интересы тех, кто платит». (Допис Є.М. у Facebook від 07.06).

«Пластмасового симпатяги» – «За время работы новой полиции эти симпатяги приобрели в народе неофициальное название “пластмассовые”» (Допис Є.М. у Facebook від 04.07)

«Душевнохворі мавпи» – вираз, об’єднаний на основі двох дописів шанованого недолітератора:

«Девченки почему-то отнесли мой законопроект о необходимости проверки психофизического состояния политиков и чиновников к шуточным и странным инициативам» (Допис Є.М. у Facebook від 13.07)

«Готов выделить 1000 литров Аи-95 Гройсману, Омеляну и всему оставшемуся стаду обезьян, чтобы они бензопилы Автодору заправили…» (Допис Є.М. у Facebook від 11.07)

«Секта зрадоперемог» – «Однако Европа тоже не подписывалась играть так, как хочется адептам секты зрадоперемог» (Допис Є.М. у Facebook від 18.07)

«Шоколадний» – «В таком случае происходит симбиоз: людоедам предлагается бесспорное доминирование над пассивным большинством с помощью админресурса, силовых структур и «активистов», а они взамен соглашаются не оспаривать власть «шоколадных» и милостиво позволяют им именовать себя «лидерами нации» и вещать от имени народа» (Допис Є.М. у Facebook від 01.08)

«Дорога до Бандери» «Вот только не уверен, что адепты «дороги до Бандеры», гиперлупов и перерезания ленточек у нового сортира вообще поймут, о чем речь» (Допис Є.М. у Facebook від 30.07)

«Иначе только бесконечное ковыряние в навозе и ожидание пинка от хозяев жизни» (Допис Є.М. у Facebook від 14.07)

«Українські ручні клоуни» – «Наоборот – коррекцию политики в сторону прекращения войны и переключения позиции украинских ручных клоунов на более спокойную» (Допис Є.М. у Facebook від 12.06)

«Суперпаразити», «паразити паразитів» – «Есть еще суперпаразиты, «паразиты паразитов», но так далеко наши исследовательские интересы пока не заходят, поскольку, на этом этапе, очистить организм нужно немедленно и оптом» (Допис Є.М. у Facebook від 01.09)

 «Доб’ють», «доїдять», «тіла» – «…задача – добить и доесть труп» (Допис Є.М. у Facebook від 01.09)

«Поддержка наших американских партнеров» – «Возможно, мои выводы слишком смелы, но в ближайшее время нужно ждать не «поддержки наших американских партнеров», о чем по привычке пускают слюни на Банковой…» (Допис Є.М. у Facebook від 12.06).

«Биотрофы», «некротрофы» – «И если раньше Украину высасывали биотрофы, которым хозяин нужен был живым, то теперь их сменили некротрофы» (Допис Є.М. у Facebook від 01.09)

«Жалкое в своей импотенции» – «Жалкое в своей импотенции НАПК никак не оправдывает своего существования…» (Допис Є.М. у Facebook від 12.06)

«Амеба» – «Тем более амебам неспособным подняться выше плоскости предметного стекла» (Допис Є.М. у Facebook від 23.08)

«Інфузорії» – «Нам ничего не запрещали бородатые ничтожества, и творчество инфузорий не навязывалось в детских книгах» (Допис Є.М. у Facebook від 15.07)

«Свое отыграл и поедет на политическую свалку» – «“Партия войны” свое отыграла и поедет на политическую свалку» (Допис Є.М. у Facebook від 12.06)

«Но совершенно ясно, что кто-то глядящий сверху на нас, смотрел на все это и с сожалением качал головой» – «…Не знаю какое впечатление произвели мероприятия власти на константинопольских гостей или какой дали сиюминутный политический результат. Но совершенно ясно, что кто-то глядящий сверху на нас, смотрел на все это и с сожалением качал головой» (Допис Є.М. у Facebook від 29.07)