Меню
Міфи недопропагандиста Є. Мураєва. Як піонери і комсомольці на барикадах Майдану стояли…
28.08.2018 Українська наука та суспільство: здобутки, проблеми, перспективи

Основна мета Євгена Мураєва як політика – по-новому* реанімувати в українській суспільній думці архаїчні, радянські, прокремлівські міфи, щоб знищити, підмінити фундаментальні національні цінності. І як результат: немає української держави, української культури, української історії, української мови, російської агресії – усе це видумки осатанілих галицьких націоналістів укупі з недобитими жидобандерівцями з Дніпра.

Словом, в основі суспільного життя в Україні, на думку недофілософа* Мураєва, мають бути міфи з короткого курсу ВКП(б): ми єдіний совєтскій народ со старшим братом во главе. Back in the USSR…

Власне, «ЗА таке ЖИТТЯ» і бореться недопропагандист* Мураєв із товаришами по партії, навіть не переймаючися тим, що іноді його літературна творчість схожа на жахливий вінегрет суперечливих фактів із повною відсутністю елементарної логіки. Таке враження, що ти читаєш тексти пацієнта сумновідомого закладу, що знаходиться на київській Куренівці.

Ось, наприклад, допис Є. Мураєва на сторінці Facebook від 19 травня: «Я, к счастью, не помню репрессий, голодомор и еще множество скорбных событий, которые на щит пытаются поднять летописцы “по-новому”».

Чому Євген Володимирович так уперто не хоче визнавати реальних історичних фактів? Невже у нього відбулася вибіркова амнезія (втрата пам’яті) «множества скорбных событий», що були спричинені імперською Росією проти українців? Отже, на думку недоісторика* Мураєва, українців не морили голодом тридцять другого і сорок шостого, не вбивали в сибірських гулагах та донецько-луганських новоросіях… Для чого ж нам тоді воювати з «дружественной» Росією? Ми ж єдіний совєтскій народ.

Євгеній Мураєв радіо свобода

Джерело: https://www.radiosvoboda.org

«Но я, как сейчас, помню то чувство невероятной гордости, когда мне повязали пионерский галстук. Будто тебя подключили к источнику огромной силы, и она наполнила детскую душу, раздула ее до огромных размеров – даже домой мы не шли, а летели…»

Далі вершина геніальної думки недопсихолога* Мураєва: «Иногда кондово, иногда талантливо прививали любовь к Родине… Такое воспитание через время сыграло свою роль, когда в 2014 году основную массу добровольцев и солдат составили бывшие юные пионеры. Их повели в заданном бывшими партийцами направлении заложенные в детстве идеалы. Тот порыв был во многом пионерско-комсомольским…»

Чому ж тоді серед захисників Майдану не був помічений «огромных размеров» господін Мураєв? Обманули юного піонера Мураєва, як і багатьох інших радянських піонерів, не долучили «к источнику огромной силы», не дали паскуди, колишні партійці, пожити в повному комунізмі.

Євгена Володимировича, власне, не хвилює навіть той факт, що українська патріотична молодь на Майдані народилася вже за часів незалежності і про піонерів та комсомольців знає лише з історичних байок шановного недоісторика*. В наступному своєму творі, очевидно, він напише, що особисто приймав у піонери і комсомольці захисників Майдану під кулями націоналістичних беркутівських банд Януковича… Заплатили б гарно, бажано б рублями, які згодяться в еміграції.

«Им на смену уже приходят эрзац-пионеры, которых учили думать меньше, а орать речёвки больше. А за ними тянутся те, кого с младенчества учат бить москалей и безоговорочно подчиняться приказам вождей…»

Далі, як у закладі на Куренівці… Хто такі ерзац-піонери, чим вони відрізняються від піонерів з «огромной душой»? Чому в піонери приймають тих, хто хоче бити москалів? Може, хай краще на фронт їдуть? І там їх б’ють?

Мураев пионер

Джерело: Facebook.

Увесь свій літературний талант, як відро з помиями, недолітератор* Є. Мураєв виплескує на українську владу, використовуючи негативно забарвлену лексику на означення осіб Президента і представників українського уряду.

Однак залежно від контексту пан Мураєв готовий визнати їх то ультранаціоналістами, що відстоюють свої інтереси, подібно до націоналістів Рейхстагу, то комуністичними вождями. Словом, як вам угодно, Ваше Кремлівське Превосходительство. Але про це вже в наступній нашій публікації, якщо буде час і натхнення читати й аналізувати літературні опуси недолітератора Євгена Мураєва.

Недопоціновувач літературої творчості Є. Мураєва
Сергій Мейша

_________________________________________________

* Автор неологізмів – недофілолог Євген Мураєв.

*