Науковців закликають долучитися до створення в Україні Інноваційного центру для спільного вивчення властивостей іонізованої води

Іонізованій воді приписують цілий ряд корисних властивостей, таких як антиоксидантні, геропротекторні, радіопротекторні, антисептичні тощо. Чи справді використання іонізованої води має такий «чудодійний» результат для людини, або це лише черговий міф?

Дискусії про це в науковому середовищі точаться вже не один рік. Одні науковці вважають твердження про те, що іонізована вода може мати корисні властивості, нічим іншим, як антинауковою вигадкою з метою заробляння грошей, інші ж вчені наводять цілком логічні аргументи на користь лужної води і підтверджують свої висновки результатами досліджень (стаття «Аргументи на користь лужної води. Лист в редакцію від доктора хімічних наук» д.х.н., проф. кафедри органічної хімії хімічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка Василя Пивоваренка).

Практично у всіх сферах діяльності людини є величезні резерви, пов’язані із властивостями води, переконаний к.ф.-м.н. Валерій Павлович Грищук. Утім, щоб їх задіяти, необхідно зрозуміти фізичну природу процесів, які перебігають за участі води (як у живій, так і в неживій природі), вважає науковець. Відтак, В.П. Грищук закликає колег об’єднатися з метою проведення подальших фундаментальних і прикладних наукових досліджень для вивчення властивостей води та розповсюдження цих знань як в Україні, так і за її межами.

Labprice.ua публікує текст звернення к.ф.-м.н. Валерія Павловича Грищука:

1Document-page-005

Український науковий портал Labprice.ua запрошує dсіх зацікавлених надсилати свої матеріали про іонізовану воду для розміщення на нашому ресурсі.       

Де придбати іонізатори води в Україні?