Вчені про лікувальні властивості іонізованої води

Вплив іонізованої води на людський організм не залишився поза увагою науковців. Досить цікавою є підбірка наукових статей про лікувальні властивості іонізованої води доктора Боба Макколлі.

Іонізована вода допоможе в боротьбі із шлунковими захворюваннями

Іонізуюча вода здатна як нейтралізувати, так і стимулювати секрецію шлункового соку. Так, за умови зниженого рівня шлункового соку, вже через 1-3 хвилини після вживання іонізованої води, його кількість збільшується. Це в свою чергу покращує травлення і засвоєння поживних речовин, а також допомагає у боротьбі із різними шлунковими захворюваннями. Більше інформації можна знайти на сторінці блогу.

Іонізована вода нейтралізує токсини

Особливість іонізованої води полягає у здатності нейтралізувати токсини. І якщо ліки можна вживати лише в певному випадку, то іонізовану воду можуть вживати всі охочі. Крім, того науковці засвідчують, що вживання такої води особливо допомагає у боротьбі із різними серцево-судинними захворюваннями.

Антиоксидантні властивості іонізованої води захищають ДНК від пошкодження

Пошкодження макромолекул (до яких належить і ДНК) активними формами кисню може стати причиною розвитку різних захворювань, в тому числі і ракових, та процесів старіння. Іонізована вода діє, як потужний антиоксидант, який здатний нейтралізувати вільні радикали, цим самим захищати клітини та молекули ДНК від пошкоджень.

Іонізована вода може знищувати шкідливі для людського організму бактерії

За результатами мікробіологічних досліджень встановлено, що іонізована вода може бути корисним дезинфіктантом для різних груп мікроорганізмів, зокрема для умовно-патогенних бактерій, які можуть спричинити розвиток внутрішніх інфекцій людини. На сьогодні ведуться подальші дослідження властивостей іонізованої води з метою впровадження її в клінічну практику.

Іонізуюча вода допоможе народити здорових дітей

Як виявилося, використання іонізованої води у гінекології є досить ефективним. Успіх забезпечує здатність іонізованої води нейтралізувати токсини. Вживання іонізованої води позитивно впливає на стан вагітних жінок, які страждають на токсикоз, а саме народжені діти мають краще розвинуті м’язи та інтелект вище середнього.

Перспективи використання іонізованої води при лікуванні опікових ран

Група науковців із Японії та Китаю зацікавилася можливістю використання іонізованої води для лікування опікових ран. Так, їм вдалося продемонструвати, що загоєння опікових ран відбувається швидше за умови їх очищення іонізованою водою з подальшим накладанням спеціальних пов’язок. На сьогодні, даний ефект вивчений лише на лабораторних тест-об’єктах, попереду клінічні випробування.

Іонізована вода нормалізує тиск

Науковці зафіксували, що у людей, які вживали іонізовану воду протягом 2-х, 3-х місяців, знижувався, нормалізувався артеріальний тиск. Дане явище пояснили тим, що іонізована вода маючи властивості розчинника, розчиняє холестерин в кровоносних судинах.

Іонізована вода полегшує алергії

За рахунок іонів кальцію, які знаходяться в іонізованій воді, вона може полегшити проходження алергії. Це особливо актуально для тих, хто за певних обставин не може боротися з алергією за допомогою медичних препаратів. Крім того іони калію зміцнюють серце, посилюють функції травної системи, печінки, допомагають у нейтралізації токсинів тощо.

Щасливий випадок лікування екземи за допомогою іонізованої води

Поняття екзема використовують для опису шкірних захворювань, які мають ряд спільних ознак. Точна причина її виникнення не відома, досить часто екзема може бути пов’язана із зовнішніми чинниками. У медицині відомий цікавий факт, коли лікарям протягом багатьох років не вдавалося вилікувати пацієнта від екземи. Та за порадами професора реабілітаційного центру, пацієнт почав вживати іонізовану воду і вже через 2 тижні лікування везикули почали зникати.

Іонізована вода допомагає при діабеті

Професору, доктору медичних наук Kuwata Keijiroo вдалося з’ясувати, що іонізована вода може нормалізувати рівень цукру у хворих на діабет. У певні періоди досліджень, пацієнти здавали кров близько 5-6 раз на день, її аналізи показали, що всі показники близькі до норми. Тож іонізована вода може бути ефективним засобом у боротьбі з діабетом.

Від ожиріння врятує іонізована вода

Незбалансоване, надмірне харчування може стати причиною ожиріння. Іонізована вода забезпечує організм достатньою кількістю мінеральних речовин та має у своєму складі значний вміст іонів кальцію, які допомагають у «спалюванні» надлишкових сполук. Таким чином, іонізована вода рятує від ожиріння навіть без виснажливих дієт.

Іонізована вода як профілактика різних захворювань

Науковцями із США помічено, що при постійному вживанні іонізованої води для пиття і приготування їжі, у пацієнтів стаціонарного лікування з’явилися такі позитивні зміни, як зниження рівня цукру в крові у хворих на цукровий діабет, поліпшення периферичного кровообігу при діабетичній гангрені, покращення функціонування печінки, покращення у лікуванні гастродуоденальної виразки та профілактиці її рецидивів, спостерігалася нормалізація тиску у гіпертоніків і гіпотоніків, зниження алергічних реакцій, поліпшення у функціонуванні травної системи, покращення стану у пацієнтів після операційних втручань, позитивні зміни концентрації білірубіна у сироватці крові новонароджених.

Ще одне твердження на користь іонізованої води

У результаті подвійних клінічних випробувань іонізованої води і звичайної чистої води на організм людини, встановлено, що іонізована вода є значно кориснішою для здоров’я людей, зокрема тих хто страждає на порушення функціонування кишково-шлункового тракту. При цьому, за рахунок додаткових досліджень, науковці повністю відкинули ефект плацебо (досягнення позитивного лікування за рахунок неусвідомленого очікування поліпшення пацієнтом) при вживанні іонізованої води.


Сьогодні іонізовану воду можуть вживати всі охочі. Ринок України пропонує клієнтам широкий вибір іонізаторів води, який Ви знайдете в Маркеті вимірювальних приладів http://simvolt.ua/.