Як захистити дітей від небезпечного електромагнітного випромінювання?

Що потрібно дитині для успішного навчання? Думаєте підручники? Рідко. Найчастіше ноутбук або планшет і швидкісний Інтернет. Важко уявити також дитину без мобільного телефону. Інформатизація навчального процесу є пріоритетом сучасної системи освіти. Причому це стосується не тільки старшої і вищої школи, а й молодшої.

Не можна сказати добре це чи погано, просто зараз це об’єктивна реальність. Сьогодні всі електронні засоби стали не примхою, а необхідним інструментом для роботи як студента, так і школяра. Як результат, електромагнітне навантаження на організм дитини непомірно зростає.

Як радіохвилі впливають на дітей?

Наукові дослідження показують прямий зв’язок між появою цілого ряду захворювань, у тому числі й онкологічних, і зростаючим впливом електромагнітного випромінювання штучного походження, яке в багато разів перевищує природний геомагнітний фон. Доведено також, що дитячий організм особливо чутливий до такого впливу. Тому Парламентська асамблея Ради Європи вже рекомендувала заборонити мобільні телефони та пристрої Wi-Fi у школах та дитячих садах.

Джерелами електромагнітного випромінювання є високовольтні лінії електропередач, телекомунікаційні системи, мобільний зв’язок, бездротовий Інтернет, радари, а також будь-який електроприлад, причому чим потужніший прилад, тим агресивніше поле. Найбільш небезпечними в побуті є мікрохвильові печі, холодильники із системою NoFrost, електроплити та мобільні телефони.

Як захистити дітей від електромагнітного випромінювання?

Подбати про електромагнітну безпеки необхідно саме зараз, на етапі формування організму дитини, що дасть їй можливість у майбутньому вирости здоровою, сильною людиною, з міцним імунітетом. І відмовлятися від благ цивілізації для цього зовсім не потрібно. Використання широкого спектра засобів захисту від електромагнітного випромінювання від німецького виробника «YSHIELD» може ефективно зменшити вплив електромагнітного забруднення з усіма його специфічними проявами. Екранувальні тканини та екранувальні фарби допоможуть створити у будь-якій оселі атмосферу комфорту і забезпечити дітям ефективний відпочинок, дати організму час для релаксації та відновлення.

tkanynaЕкранувальні тканини YSHIELD

Асортимент екранувальних тканин YSHIELD настільки широкий, що можна без проблем створити різноманітні деталі декору, не порушуючи загального стилю та естетики будинку. Штори, тюлі, балдахіни на ліжко стануть не тільки ефективним захистом від негативного впливу електромагнітного випромінювання, а й безперечною прикрасою!

bed-canopiesЕкранувальні тканини на бавовняній основі найкраще підійдуть для виготовлення одягу та постільної білизни. Вміст у тканині найтонших волокон срібла, сталі або міді і створює ту захисну сітку, яка діє як дзеркало, відбиваючи електромагнітні хвилі.

Запатентовані технології забезпечують можливість суміщення мононитки металу з нитками основи без втрати текстильних властивостей. Усі тканини прекрасно перуться, прасуються, стійкі до стирання. Крім того, тканини із вмістом срібла мають антисептичні властивості.

Захисні балдахіни для дитячої кімнати

Здоровий сон дитини забезпечать захисні балдахіни. Вони прозорі, дуже легкі та добре пропускають повітря. До того ж ці балдахіни володіють і антисептичними властивостями, оскільки тканина, з якої вони виготовлені, не пропускає бактерії та запах.

Екранувальний одяг

yshield-hoodiepants-elasticЗа межами будинку фахівці радять користуватися екранувальним одягом – головними уборами, сорочками і легінсами. Це дозволить бути незалежним від зовнішніх обставин та відчувати себе захищеним у будь-якому місці – у приміщенні, транспорті, на вулиці.

Сучасні моделі в спортивному стилі прекрасно впишуться в молодіжний гардероб.

Для виготовлення екранувального одягу німецькі виробники використовують високоякісні металовмісні екранувальні тканини, які пройшли всі необхідні дослідження з ефективності екранування, якості і безпеки, а також отримали відповідне підтвердження у вигляді сертифікатів якості.

Екранувальні фарби YSHIELD для захисту житлових приміщень

farbaОкремо слід сказати про екранувальні фарби YSHIELD для захисту житлових приміщень (дитячих кімнат, спалень, віталень, кухонь). На відміну від тканин, фарби не містять у своєму складі металів, тому не піддаються корозії і можуть застосовуватися як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.

Їх захисні властивості забезпечуються вмістом графіту та сажі. Крім того, ці фарби не містять летких органічних сполук і розчинників, тому вони низькоалергенні та рекомендовані для обробки дитячих кімнат і спалень. Усі фарби мають відмінні захисні властивості, що підтверджено експериментально.

Під час вибору засобів захисту слід звернути увагу на їх призначення, ефективність екранування, умови експлуатації та догляду. Детальну інформацію про екранувальні тканини, одяг і фарби можна знайти на сайті компанії SIMVOLT, яка є офіційним представником німецької компанії «YSHIELD» в Україні.

Необхідно також враховувати і те, що екранування має свої особливості і вимагає специфічних підходів. Тому якщо Вам самостійно важко прийняти рішення, якими засобами захисту краще скористатися, зверніться за допомогою до консультантів компанії «SIMVOLT».

Пам’ятайте: здоров’я Ваших дітей у Ваших руках!