22.08.2014
Японське товариство просування науки (Japan Society for the Promotion of Science (JSPS)) повідомляє про прийом заявок від закордонних дослідників на участь у постдокторській стипендіальній програмі в японських університетах і дослідницьких інститутах.
Стипендіати візьмуть участь у дослідницьких програмах в період з 1 квітня 2015 року.
Тривалість програми – від 12 до 24 місяців. Всього планується виділити до 20 грантів за різними науковими напрямами – гуманітарними, соціальними і природничими науками.
Взяти участь у програмі можуть:
- Громадяни країн, у яких встановлені дипломатичні відносини з Японією
- Фахівці, які мають ступінь кандидата наук, отриманий не раніше 2 квітня 2005 року або планують отримати ступінь на момент початку програми.
- Бажаючі взяти участь у дослідницькій та викладацькій діяльності японської наукової групи і мають можливість провести необхідний час в Японії на умовах повної зайнятості.
Більше інформації на сайті програми: www.jsps.go.jp/english/e-fellow/postdoctoral_pup.html.
