Тести для аналізу води і рідин

Тестові смужки на твердість (жорсткість) води (100 шт.) UKRHIM TS-HRD-100

Тестові смужки від українського бренду «УКРХІМ» для швидкого й точного самостійного визначення твердості (жорсткості) води та розчинів. Це тонкі смужки з PVA-пластику зі спеціальним просоченням, що змінює колір в залежності від рівня жорсткості води. В одній упаковці міститься 100 смужок з діапазоном вимірювання твердості води від 0 до 425 ppm. Твердість води – це дуже поширена проблема якості води.
Тестові смужки застосовують для контролю жорсткості води і розчинів під час проведення наукових та лабораторних досліджень, для моніторинга природних водних об’єктів (озера, лимани, річки), для контролю жорсткості води в харчовій промисловості, у хімчистках і пральнях, в галузях важкої промисловості та для побутових потреб.


Індикаторні смужки на pH 0–14 (100 шт.) UKRHIM TS-PH14-100

Індикаторні смужки від українського бренду «УКРХІМ» для швидкого й точного самостійного визначення рівня pH (кислотності) води, розчинів, ґрунту та біологічних рідин. Це тонкі смужки з PVA-пластику зі спеціальним просоченням, що змінює колір в залежності від рівня pH. 
В одній упаковці міститься 100 смужок з кроком вимірювання 0,5 pH. 
Індикаторні смужки на pH 0–14 вирізняються своєю універсальністю – їх можна застосовувати для моніторингу й контролю рівня pH води і розчинів, ґрунту, біологічних рідин (сеча, слина, молоко, кров), пральних засобів тощо. Також їх використовують на рибних фермах, в акваріумістиці та при вирощуванні різних аквакультур.


Тестові смужки на нітрати до 500 ppm (100 шт.) UKRHIM TS-NO3-100

Тестові смужки від українського бренду «УКРХІМ» для швидкого й точного самостійного контролю вмісту нітратів до 500 ppm у питній воді, розчинах, продуктах харчування і ґрунті.
Тестові смужки на нітрати TS-NO3-100 – найкращий спосіб контролювати основні параметри води, ґрунту та продуктів харчування без використання складних хімічних реагентів або тривалого лабораторного дослідження. Моніторинг якісних характеристик води і харчових продуктів за допомогою тест-смужок можна проводити на місці та вже через 30 секунд отримати точний і надійний результат.

Тести на нітрати до 500 ppm UKRHIM TS-NO3-100 широко застосовують для контролю вмісту нітратів у питній воді, ґрунті, воді в акваріумах, для моніторингу вмісту нітратів в овочах і фруктах, м’ясі, сиро-в’ялених та копчених продуктах тощо.


Індикаторні смужки на pH 4–8 (100 шт.) UKRHIM TS-PH8-100

Індикаторні смужки від українського бренду «УКРХІМ» для швидкого й точного самостійного визначення рівня pH (кислотності) води, розчинів, ґрунту і біологічних рідин. Це тонкі смужки з PVA-пластику зі спеціальним просоченням, що змінює колір в залежності від рівня pH. Незалежно від досвіду та кваліфікації користувача, вимірювання pH за допомогою тестових смужок є безпечним і дуже простим.
В одній упаковці міститься 100 смужок із кроком вимірювання 0,5 pH. Індикаторна смужка має видовжений дизайн для безпечного проведення досліджень.

Індикаторні смужки на pH 4–8 використовують для моніторингу рівня pH питної та колодязної води, води в озерах і річках, ґрунту, біологічних рідин (сеча, слина, молоко, кров), для контролю параметрів води та рідини технологічних процесів на виробництві, в системах очищення та водопідготовки, для побутових потреб тощо.


Тестові смужки для аналізу води на 9 показників (50 шт.) UKRHIM TS-WQ9-50

Тестові смужки від українського бренду «УКРХІМ» для швидкого й точного самостійного визначення загальної твердості (жорсткості), вільного хлору, заліза, міді, свинцю, нітратів, нітритів, загальної лужності та рівня рН питної води. Це тонкі смужки з PVA-пластику зі спеціальним просоченням, що змінює колір в залежності від рівня показників. Незалежно від досвіду та кваліфікації користувача, вимірювання за допомогою тестових смужок є безпечним і дуже простим.

В одній упаковці міститься 50 смужок та діаграма з кольоровими шкалами результатів вимірювання. Індикаторна смужка зроблена довгою для зручності тестування та уникнення контакту зі зразком.

Тестові смужки для аналізу води на 9 показників (50 шт.) UKRHIM TS-WQ9-50 використовують для моніторингу питної та колодязної води, контролю води з муніципального водогону та в системах очищення та водопідготовки тощо.


Тестові смужки для аналізу питної води (6 параметрів) LaMotte INSTA-TEST 6-WAY

Тестові смужки, спеціально розроблені для самостійного контролю таких параметрів питної води: кількість вільного хлору, кількість загального хлору, рівень pH, жорсткість води, кількість нітритів (0…10 ppm), кількість нітратів (0…50 ppm).

Усі ці параметри тестуються за допомогою однієї смужки менш ніж за 45 секунд.

Тести призначені для контролю якості питної води з мереж водопостачання, колодязів і свердловин.


Набір тестів для питної води на 10 параметрів LaMotte Water Check Now Basic

Простий, безпечний і надійний набір тестів для визначення 10 найбільш поширених і потенційно небезпечних забруднюючих речовин, що містяться в питній воді.

Перевіряє базові параметри води: загальну лужність, вільний хлор, загальний хлор, хлорамін (за розрахунком), загальну жорсткість, рівень pH, нітратів, заліза, міді, наявність коліформних бактерій (Coliform).

Тести призначені для контролю якості води з водогону, бутильованої води, води з колодязів і свердловин.


Флуоресцентний тест на наявність бактерій у воді LaMotte Water Check Now BACTERIA

Доступний, безпечний і надійний тестовий набір для виявлення коліформних бактерій (Coliform) та кишкової палички (E. Coli) у питній воді в домашніх умовах.

Тест призначений для контролю якості води з водогону, бутильованої води, води з колодязів і свердловин.

Комплектація тесту: 2 тести на загальну кількість коліформних бактерій (Coliform) і кишкової палички (E. Coli), схематична інструкція, джерело ультрафіолетового світла.


Тестові смужки для аналізу природної води (5 параметрів) LaMotte INSTA-TEST 5-WAY

Тестові смужки, призначені для самостійного, регулярного моніторингу природних водних об’єктів (таких як озера, річки, струмки), прісноводних і солоних акваріумів та рибних ферм.

Усі ці параметри тестуються за допомогою однієї смужки менш ніж за 30 секунд.

Тести призначені для контролю основних параметрів води: кількість нітратів і нітритів, рівень pH, лужність та загальну жорсткість.


Тестові смужки на мідь у воді LaMotte INSTA-TEST COPPER

Тестові смужки для швидкого визначення загального рівня міді у воді в діапазоні від 0 до 3,0 ppm. Отримайте достовірні результати за 30 секунд.

Нова формула забезпечує дуже чіткі кольори для легкого визначення відповідності при одному зануренні.

Тести призначені для контролю промислових установок для нагрівання та охолодження води, для моніторингу рівня міді в басейнах, саунах і спа-салонах.


Набір тестів на залізо і мідь у воді LaMotte COPPER/IRON METALS TEST STRIP KIT

Відмінний спосіб контролювати загальний рівень міді й заліза у воді без використання реагентів або польових наборів. Тест проводиться самостійно і вже за 30–60 секунд ви матимете достовірні результати.

Удосконалена формула тестових смужок на мідь забезпечує при одному зануренні дуже чіткі кольори для легкого визначення результатів.

Тести призначені для контролю якості питної води та напоїв, обробки харчових продуктів, промислового кип’ятіння й охолодження води, моніторингу води в басейнах, саунах і спа- салонах, а також в областях з високим вмістом металів та мінералів.


Тестові смужки на вільний і загальний хлор у воді LaMotte INSTA-TEST FREE & TOTAL CHLORINE TEST STRIPS

Це найпростіший спосіб дізнатися, який дезінфікуючий засіб (хлор або хлорамін) використовує ваше місто при очищенні води.

Водоочисні станції можуть змінювати процес очищення води без попереднього повідомлення населення і, як правило, змінювати кількість використовуваних дезінфікуючих засобів залежно від сезону. Це може негативно вплинути на здоров’я та самопочуття людей, акваріумних риб і домашніх тварин.

Тести призначені для визначення типу дезінфікуючого засобу (хлор або хлорамін), який використовують для очищення води в муніципальному водогоні, а також можна визначити, коли слід змінювати вуглецеві фільтри.


Тестові смужки на нітрати і нітрити у воді LaMotte INSTA-TEST NITRATE NITRITE

Економічний, зручний спосіб самостійного й швидкого тестування якості води.

Моніторинг якості води проводиться на місці і вже за 60 секунд ви отримаєте надійний, точний результат. Тест-смужки на нітрати і нітрити LaMotte – відмінний спосіб контролювати якість води без використання реагентів або польових наборів.

Тести призначені для контролю якості питної води, води в річках і озерах, води для поливу сільськогосподарських культур, води для худоби, стічних вод та ін.


Тестові смужки на pH LaMotte INSTA-TEST WIDE RANGE PH

Швидкий і точний спосіб вимірювання рівня pH (водневого показника) будь-якої рідини або розчинів.

Тестові смужки з широким діапазоном від 4 до 10 pH і кроком вимірювання 1 pH дають змогу швидко визначати показник кислотності у воді, напоях, розчинах і рідких середовищах. Кожна тест-смужка змінює колір залежно від рівня кислотності вимірюваної рідини.

Тести призначені для контролю рівня pH у виробничих процесах, вимірювання рівня pH в акваріумах, для контролю pH показників у гідропоніці, для контролю параметрів води в системах фільтрації і водопідготовки, для домашнього застосування та ін.


Тестові смужки на загальну жорсткість води LaMotte INSTA-TEST LOW RANGE TOTAL HARDNESS

Зручний і економічний спосіб визначення жорсткості води з низьким діапазоном. Отримайте достовірні результати менш ніж за 15 секунд.

Жорстка вода непридатна для багатьох галузей виробництва, зокрема паперової, шкіряної, крохмальної, спиртової та ін. Для приготування їжі жорстку воду теж не використовують, адже в ній погано розварюються м’ясо і овочі. Для пиття вона теж непридатна.

Тести призначені для контролю загальної жорсткості питної, бутильованої, технічної та стічної води, при кип’ятінні й охолодженні води, в пральнях, басейнах і в закладах санітарної обробки.


Тестові смужки на pH і загальний хлор LaMotte INSTA-TEST WRPH/TCL

Зручний спосіб самостійного вимірювання рівнів pH (діапазон 4–10 pH) та загального рівня хлору (діапазон 0–50 ppm). Отримайте достовірні результати менш ніж за 15 секунд.

Тестові смужки LaMotte – відмінний спосіб контролювати параметри води (pH і хлор) без використання реагентів або польових наборів.

Тести прості у використанні та призначені для тестування питної та колодязної води, води в акваріумах, води із струмків і ставків, продуктів харчування і напоїв, для контролю параметрів води в системах фільтрації та водопідготовки, для домашнього застосування та ін.


Набір тестів для питної води на 13 параметрів LaMotte Water Check Now Advanced

Доступний, безпечний і надійний набір для тестування питної води на 13 параметрів, щоб допомогти користувачам визначати безпечну питну воду в будь-якій точці планети.

Набір тестів призначений для перевірки таких параметрів води: загальна лужність, вільний хлор, загальний хлор, хлорамін (за розрахунком), загальна жорсткість, pH, рівень нітратів, заліза, міді, наявність свинцю, пестицидів, коліформних бактерії та кишкової палички (E. coli).

Тести призначені для контролю якості води з водогону, бутильованої води, води з колодязів і свердловин.


Набір тестів на наявність коліформних бактерій і кишкової палички у воді LaMotte Total Coliform/E. coli Indicator Bacteria Test Kit

Спеціально розроблений набір тестів для самостійного контролю рівня коліформних бактерій (Coliform) і кишкової палички (E. coli) у воді.

Питна вода є найважливішою живильною речовиною, яка використовується людиною як для пиття, так і для приготування їжі.

Безпечна питна вода забезпечує гарне здоров’я, але вода також може містити небезпечні мікроби, що викликають інфекційні захворювання або харчові отруєння.

Тести призначені для моніторингу якості води у водотоках, резервуарах і трубопроводах.


Тестові смужки для басейнів LaMotte Insta-TEST PRO 600 Plus

Тестові смужки для швидкого самостійного і регулярного аналізу води в басейнах та СПА.

Тест-смужки вимірюють 7 параметрів води: вільний хлор, бром, загальний хлор, лужність, рівень pH, загальну жорсткість, ціанурову кислоту. Усі ці параметри тестуються за допомогою однієї смужки за 2 секунди.

Тести призначені для моніторингу якості води у професійних басейнах, СПА і СПА-салонах.


Тестові смужки для басейнів LaMotte Insta-TEST 5 Plus

Тестові смужки для самостійного аналізу 6 параметрів води в басейнах і СПА без використання реагентів або польових наборів.

Тест-смужки вимірюють найбільш поширені й важливі параметри води: вільний хлор, бром, загальний хлор, лужність, рівень pH, загальну жорсткість. Усі ці параметри тестуються за допомогою однієї смужки за 2 секунди.

Тести дають змогу визначати низькі рівні хлору і брому, щоб забезпечити потрібні характеристики води для СПА.


Тестові смужки на аміак у воді LaMotte Insta-TEST Ammonia Strips

Зручний спосіб самостійного і швидкого визначення рівня аміаку в прісній або солоній воді.

Моніторинг якості води проводиться на місці. Ви миттєво отримаєте надійний, точний результат. Тест-смужки на аміак у воді LaMotte – відмінний спосіб контролювати якість води без використання реагентів або польових наборів.

Тести призначені для контролю якості прісної та солоної води, очисних споруд, стоків із сільськогосподарських угідь, води для поливу сільськогосподарських культур, води для худоби, стічних вод з промислових об’єктів та ін.


Індикаторні смужки універсальні на pH 1–14 JTP Universal Indicator Paper

Індикаторна паперова смужка на котушці, призначена для визначення рівня pH (кислотності) рідких середовищ. Тонка смужка шириною 7 мм має спеціальне просочення, що змінює колір в залежності від рівня pH.

В одному наборі – котушка з індикаторною паперовою смужкою довжиною 5 м.

Тести призначені для контролю рівня pH в хімічній і харчовій промисловості, косметології, садівництві, при вирощуванні квітів, в медицині, мікробіології та ін.


Смужки тестові на мідь до 300 ppm JTP J-QUANT Copper 300

Напівкількісні тест-смужки для самостійного визначення рівня міді у водних розчинах і на металевих поверхнях до 300 ppm. Це недорогий спосіб швидкого, точного й надійного отримання результатів протягом 30 секунд.

Тестові смужки на мідь J-QUANT Copper 300 дають змогу швидко і легко виявити іони міді (I) та міді (II).

Тести призначені для контролю рівня міді у водних розчинах у різних галузях промисловості, для побутових потреб, у виробництві друкованих схем і плат, водопровідних труб, для виявлення міді й солей міді на поверхнях і в порах металевих покриттів, у криміналістичних дослідженнях, при виявлення пестицидів із міддю на овочах і фруктах, тощо.


Індикаторні смужки з підвищеною роздільною здатністю pH 4.0–8.0 JTP Comparator Paper

Паперові смужки з компаратором на котушці, призначені для визначення рівня pH рідких середовищ. Тонка смужка шириною 7 мм має спеціальне просочення, що змінює колір в залежності від рівня pH.

Компаратор дає змогу точно визначати інтенсивність забарвлення смужки за допомогою колірного диска, який обертається. Точність у середньому в 5 разів вище, ніж у звичайної колірної шкали.

Тести призначені для контролю рівня pH в харчовій промисловості, косметології, медицині, для моніторингу якості питної води, води в акваріумах, басейнах для плавання та ін.


Смужки тестові на карбонатну твердість води JTP J-QUANT Carbonate Hardness

Напівкількісні тест-смужки для визначення карбонатної твердості води.

Це зручний, надійний, швидкий та економічний спосіб самостійної перевірки якості води. Ви отримаєте точне визначення карбонатної твердості протягом 30 секунд після занурення в зразок.

Тести призначені для контролю параметрів води в акваріумістиці та гідропоніці, на рибних фермах і при вирощуванні аквакультур, у басейнах різного типу й розміру, для проведення лабораторних і навчальних дослідів та експериментів, для побутових потреб та ін.


Індикаторні смужки на pH 4.0–7.5 JTP pH Indicator Strips

Індикаторні смужки призначені для самостійного, точного визначення рівня pH води і розчинів у діапазоні від 4.0 до 7.5.

Витягнутий дизайн смужки гарантує безпеку користувача під час проведення аналізів. Під час проведення дослідів індикаторними смужками, з яких не вимивається барвник, забруднення зразків зводиться до мінімуму і їх можна повторно використовувати для інших тестувань.

Тести призначені для контролю рівня pH питної та колодязної води, параметрів води в гідропоніці й акваріумістиці, у системах фільтрації і водопідготовки, для проведення лабораторних та домашніх досліджень, тощо.