Експрес-тести для аналізу в домашніх умовах

Експрес-тесттест на важкі метали у продуктах на важкі метали у продуктах YOCHEM

Експрес-тест на важкі метали – сучасний аналіз, адаптований під домашнє використання. Тест дуже простий у застосуванні, швидкий у часі та не потребує ніяких професійних навичок під час використання.

Тест призначений для сумарного визначення ряду важких металів: Ртуть, Кадмій, Цинк, Нікель, Кобальт та ін.

Тест застосовується для самостійного визначення рівня важких металів у продуктах харчування:

 • рідинні зразки (питна вода, ґрунтова вода, мінеральна вода);
 • рослинні зразки (фрукти й овочі);
 • м’ясні продукти (курятина, телятина, свинина).

Експрес-тест на ніттест на нитраты купитьрати у продуктах YOCHEM

Експрес-тест на нітрати – сучасний аналіз, адаптований під домашнє використання. Тест дуже простий у застосуванні, швидкий у часі та не потребує ніяких професійних навичок під час використання.

Тест застосовується для самостійного визначення рівня нітратів у продуктах харчування:

 • рідинні зразки (питна вода, ґрунтова вода, мінеральна вода);
 • рослинні зразки (фрукти й овочі);
 • м’ясні продукти (курятина, телятина, свинина).

тест на свинецЕкспрес-тест на свинець у продуктах харчування і матеріалах YOCHEM

Експрес-тест на свинець – сучасний аналіз, адаптований під домашнє використання.

Простий у застосуванні, швидкий у часі. Не потребує професійних навичок під час використання.

Тест призначений для самостійного визначення свинцю у:

 • продуктах харчування;
 • фарбах, будівельних матеріалах (дерево, штукатурка, побілка, цемент тощо);
 • пластиках (дитячі іграшки й упаковки);
 • папері;
 • тканинах;
 • порошках (домашній і будівельний пил, побутова хімія).

Тест для моніторингу парів ртуті в повітрі YOCHEM

Тест для моніторингу парів ртуті в повітрі – нескладний тест для самостійного визначення наявності небезпечних концентрацій парів ртуті та оцінки ступеня її небезпеки.

Тест адаптований під домашнє використання, простий у застосуванні.

Тест заснований на поглинанні ртуті з повітря реакційною зоною, що спричиняє зміну кольору зони. Тест є моніторинговим – чим більша кількість парів ртуті присутня в приміщенні, тим швидше тест змінить колір. Якщо тестова смужка не змінює колір протягом довгого часу – небезпечних концентрацій парів ртуті в повітрі немає.

Тест призначений для визначення ртуті в житлових приміщеннях, офісах, новобудовах, підвалах, коморах та ін.


Тест на формальдегід у повітрі YOCHEM

Тест на формальдегід у повітрі  – нескладний хімічний тест для самостійної оцінки наявності в повітрі оселі небезпечного формальдегіду.

Чому потрібно визначати вміст формальдегіду?

Формальдегід є небезпечним газом, рівні вмісту якого в житлових приміщеннях строго нормовані. Він може виділятись із меблів, оздоблювальних матеріалів, клеїв, пластику тощо, зокрема, під дією кисню повітря і прямого сонячного випромінювання.

Деревно-волокнисті плити (ДСП, вагонка) та пластикові вироби можуть містити зв’язувальні фенолформальдегідні смоли, що можуть виділяти формальдегід.


Тест на твердість води YOCHEM

Тест на твердість води YOCHEM – нескладний тест, призначений для оцінки загальної твердості води. Тверда вода (з високим загальним вмістом розчинених кальцію і магнію) призводить до утворення накипу й погіршує властивості шампунів та миючих засобів.
Цей тест можна використовувати для перевірки якості пом’якшувальних засобів, фільтрів для води і водоочисних установок та щоб дізнатися, чи є потреба в зниженні твердості води. вердість водопровідної води в Україні нормується на рівні до 7 ммоль/л.

Починаючи з 1,5–2 ммоль/л вода вважається твердою, створює помітний накип і погіршує піноутворювальні властивості миючих засобів. М’якою вважається вода із вмістом кальцію та магнію меншим за 0,6 ммоль/л.

До комплекту тесту на твердість води YOCHEM входять:

 • інструкція з використання зі шкалою
 • дві тестові смужки

Тест на хлорованість води (активний хлор) YOCHEM

Тест на хлорованість води (активний хлор) YOCHEM призначений для самостійного визначення вмісту активного хлору в питній воді, воді для басейнів, воді після установки для очистки тощо.

Вміст активного хлору в питній воді жорстко обмежений державними санітарними нормами. Цей тест може бути використаний для перевірки хлорованості питної води і води для басейнів, для перевірки якості установок для очищення води.

Дві смужки дають змогу порівняти між собою, наприклад, воду до і після фільтра. Вміст залишкового активного хлору у водопровідній воді не повинен перевищувати 0,5 мг/л. У басейнах, що інтенсивно використовуються, рекомендовано підтримувати не вище 1,5 мг/л.

Тест на хлор простий у застосуванні, швидкий у часі та не потребує професійних навичок під час використання.


Тест на паливно-мастильні матеріали у воді та ґрунті YOCHEM

Тест на паливно-мастильні матеріали у воді та ґрунті YOCHEM – простий тест, що дає змогу оцінити наявність забруднення води або ґрунту неполярними органічними домішками (паливо, мастило, олія, жир тощо).

Визначення ґрунтується на властивостях тестового паперу, який не змочується водою, але змочується жирами, маслами чи паливом і внаслідок цього змінює колір.

Тест простий у застосуванні, швидкий у часі та не потребує професійних навичок під час використання.

До комплекту тесту на паливно-мастильні матеріали входять:

 • інструкція з використання зі шкалою
 • дві тестові смужки

Експрес-тест на вітамін С (аскорбінову кислоту) YOCHEM

Експрес-тест на вітамін С (аскорбінову кислоту) YOCHEM – надзвичайно простий тест для самостійного визначення вмісту вітаміну С (аскорбінової кислоти) в харчових продуктах – вареннях, соках, овочах, фруктах.

Рекомендована добова норма вітаміну С становить від 30 мг (діти) до 90–100 мг (дорослі чоловіки). У різних продуктах його вміст дуже різний.

Знання цього вмісту дасть змогу передбачити, скільки та яких продуктів вживати щодня, щоб уникнути нестачі вітаміну С в організмі.

Хронічна нестача вітаміну С в організмі може призводити до ряду неприємних симптомів, зокрема ламкості судин, частих кровотеч, неврологічних проблем.

До комплекту експрес-тесту на вітамін С YOCHEM входять:

 • інструкція з використання зі шкалою
 • дві тестові смужки