Наша філософія

Оновлений Український науковий портал «Labprice.ua» пропонує новий формат популяризації національної науки в українському суспільстві.

Популяризація науки повинна базуватися на щоденних потребах і запитах пересічних українців, українського бізнесу та української держави.

1. Важливо, щоб українські громадяни відчували, що їхні інтереси захищає національна наукова еліта – непідкупна, професійно чесна, яка працює на благо всіх українців.

Яскравим прикладом такої позиції є відкритий лист українських вчених В.О. Лавренка та С.В. Загинайченко (Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України) «Просимо Вас перейнятися проблемою і зупинити беззаконня!!! Населення України труять токсичною водою!!!»

Вода, яку ми п’ємо, повітря, яким ми дихаємо, ґрунт, що дає нам продукти харчування, – усе це визначає якість нашого життя. Проблеми екології життя, які нині такі актуальні, потребують окремого обговорення. Тому для широкого українського загалу Labprice.ua пропонує рубрику «Консультації науковців», де вчені надають безкоштовні консультації з проблем, що хвилюють кожного в його буденному житті.

Для щоденних потреб українців заснована також рубрика «Еколого-гігієнічні послуги».

2. Важливо, щоб українська академічна наука перестала бути «річчю в собі», щоб її кадри, її знання та досягнення почали інтегруватися з національним бізнесом, особливо сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на інноваційних засадах.

З цією метою заснована рубрика «Наука для бізнесу».

Labprice.ua запрошує державні наукові установи, дрібні та середні фірми, що надають наукові послуги, долучатися до реклами своїх послуг і товарів на порталі.

3. Важливо, щоб українські науковці сформували так зване експертне середовище на зразок західних країн. Щоб до їхніх думок та рекомендацій прислухалися і пересічні громадяни, і державні чиновники при проведенні соціальних реформ, виробленні стратегічної політики держави, будівництві нових міст, доріг тощо.

З цією метою Labprice.ua буде розміщати матеріали та посилання на аналітичні статті науковців, що стосуються реформування українського суспільного життя, науки, медицини тощо.

Наші контакти:
Український науковий портал «Labprice.ua»
E-mail: labpriceinfo@gmail.com
http://www.labprice.ua