Якщо ви коли-небудь наносили гель-лак в салоні, то, напевно, сушили нігті під УФ-лампою. А наскільки безпечне випромінювання цієї лампи?
Дослідники з університету Каліфорнії в Сан-Дієго та університету Пітсбурга вирішили перевірити пристрої, що випромінюють УФ світло, використовуючи клітинні лінії людей і мишей. Вони виявили, що постійне використання ультрафіолетових ламп може пошкодити ДНК і викликати мутації в клітинах людини, що в свою чергу може збільшити ризик раку шкіри.
Вчені стверджують, потрібні додаткові дослідження, перш ніж можна буде стверджувати це остаточно.
ЩО Ж РОБИТИ?
Багато американських дерматологів радять постійним споживачам гель-лаку захищати шкіру сонцезахисним кремом або рукавичками без пальців.
Береженого Бог береже.
Чарівні наші жінки, будьте обережними при нанесенні гель-лаку, читайте та поширюйте матеріали мого блогу #хімія_тобі, @herbals4you в Facebook, Instagram, Telegram та LinkedIn.

