ТСН vs Академія наук України

Не так давно відомий український телеканал «1+1» у випуску новин «ТСН.Тиждень» від 12 березня зробив, за словами своїх же журналістів, «шокуюче розслідування», метою якого було «повитягати скелети із шафи Академії наук України». Журналістське розслідування проводила Галина Сергєєва, яка більше місяця тому сколихнула всю країну безпідставною новиною про відкриття українськими вченими нових ліків від раку.

Цікавим є факт того, що журналісти залишилися неабияк ображеними.
Рисунееееок1

Невже українська журналістика докотилася до рівня дешевих закулісних інтрижок? Невже більше немає що показувати і про що говорити? Чи всі інші теми настільки складні, що про них думати навіть зась?

Судячи з попередніх сюжетів пані Галини, найбільшим злом в Україні чомусь є Академія наук. Якщо слідувати цій думці, то винними завжди залишаються науковці.

Зважаючи на це, пані Сергєєва з колегами, скоріш за все, і досі діє згідно з рекомендаціями, які були отримані журналістами каналу ще 9 років тому, а саме:

критикаРисунок1

Після перегляду горезвісного сюжету «ТСН.Тиждень» під назвою «Закритий клуб Академії наук» склалося таке враження, що майже всі вище перераховані «С» та «Г» журналісти люб’язно вклали в нього.

Що ж, поки журналісти «ТСН.Тиждень» продовжують нарікати на українську науку, говорячи, що їм соромно за таких науковців, ми можемо з впевненістю сказати, що нам соромно за таких журналістів і за те, що вони роблять.

Автор: Alex Smirnov