Хімічний аналіз фармпрепаратів і лікарських форм

Дефіцит ліків, який виник через військові дії з лютого 2022 року, призвів до появи в Україні великого обсягу лікарських засобів, походження яких не підтверджене, а якість не перевірялася.

Частину ліків було ввезено з-за кордону як допомогу, частину просто куплено. При цьому деякі препарати ‒ неофіційно, оскільки не було часу на всі потрібні процедури. Тому може трапитися, що препарат зіпсований, або невірне його дозування, або це зовсім інший препарат, або взагалі підробка без діючої речовини.

Аналітична лабораторія компанії ОТАВА практично для кожного лікарського засобу може порівняно швидко перевірити, чи містить він потрібну речовину.

Аналіз на кількість або дозу складніший і триваліший, тому що для цього потрібен еталон препарату, який треба замовляти й чекати доставку. Але для деяких препаратів лабораторія вже має еталони, тому для них навіть дозування можна перевірити.

Звертайтесь в аналітичну лабораторію ОТАВИ. Її фахівці проводять хімічний аналіз складу лікарських засобів (таблетки, капсули, порошки, мазі, креми, гелі, розчини, супозиторії та ін.) і виявляють підробки (фальсифікати).

Така перевірка передбачає визначення:

  • складу препарату ‒ чи відповідає склад, заявлений на етикетці, реальному
  • походження препарату ‒ природного він походження чи синтетичний
  • фальсифікату ‒ чи не є препарат підробкою

Також вони розшифровують формули препаратів (детальний опис компонентів, з яких можна потім відтворити копію продукту).

Для одержання консультації телефонуйте 0 (800) 33-72-12 (безкоштовно по Україні) або пишіть на електронну скриньку лабораторії lab@otava.ua.

Компанія «ОТАВА» є атестованою науковою установою із сертифікованою лабораторією. Працює на ринку хімічних досліджень з 2004 року і за цей час провела понад 1000 хімічних експертиз.

Експерти ОТАВИ ‒ кандидати і доктори наук. Фахівці проводять хімічні дослідження будь-якої складності будь-яких зразків. Спеціалізуються на вирішенні нестандартних і складних аналітичних хімічних завдань, за які не беруться інші лабораторії.

Замовникам надається повний безкоштовний консультаційний супровід.

Докладна інформація на сайті https://otava.ua/