Вологоміри

Вологомір деревної тирси METRINCO M131SD

Пристрій призначений для швидкого і точного вимірювання вологості деревної тирси, тріски та інших сипучих відходів деревної промисловості. Робота вологоміра тирси базується на діелькометричному способі вимірювання, що забезпечує високу чутливість і точність приладу. Вологомір не потребує пресування тирси, що зменшує час вимірювання і не призводить до зношування деталей, які труться, таких як кришка та чашка вимірювальної камери. Вологість визначається діелькометричним методом вимірювання, що забезпечує похибку не більше 1 %. Висока швидкість вимірювання дозволяє використовувати вологомір під час контролю технічних процесів, у поточних лініях, під час приймання сировини тощо. Вимірювач виготовлений в Україні, а його висока точність підтверджена лабораторно і на практиці.


Професійний вологомір деревини METRINCO M110W (з глибиною проникнення 40 мм)

Професійний високоточний прилад для безконтактного вимірювання вологості деревини. Прилад може визначати вологість виробів із деревини з проникненням поля високочастотного випромінювання на 40 мм в діапазоні від 0 до 40 % з дуже високою точністю. Для зручності використання види деревини поділені на 5 груп в залежності від щільності та представлені в меню вибору українською мовою, що дуже спрощує його експлуатацію. Поверхня зразка має бути пласкою в місці вимірювання та щільно прилягати до поверхні сенсора. Шорсткість поверхні і наявність повітряних проміжків між антеною та зразком можуть знизити точність вимірювання.


Професійний вологомір деревини METRINCO M112W (з глибиною проникнення 25 мм)

Портативний пристрій призначений для вимірювання вологості деревини діелькометричним методом вимірювання. Вимірювач може визначати вологість виробів із деревини з проникненням поля високочастотного випромінювання на 25 мм в діапазоні від 0 до 40 % з дуже високою точністю. Для зручності використання види деревини поділені на 5 груп в залежності від щільності та представлені в меню вибору українською мовою, що дуже спрощує його експлуатацію. Поверхня зразка має бути пласкою в місці вимірювання та щільно прилягати до поверхні сенсора. Шорсткість поверхні і наявність повітряних проміжків між антеною та зразком можуть знизити точність вимірювання.


Професійний вологомір деревини METRINCO M115W (з глибиною проникнення 15 мм)

Портативний прилад призначений для вимірювання вологості деревини неруйнівним способом. Пристрій може визначати вологість виробів із деревини з проникненням поля високочастотного випромінювання на 15 мм в діапазоні від 0 до 40 % з дуже високою точністю. Для зручності використання види деревини поділені на 5 груп в залежності від щільності та представлені в меню вибору українською мовою, що дуже спрощує його експлуатацію. Поверхня зразка має бути пласкою в місці вимірювання та щільно прилягати до поверхні сенсора. Шорсткість поверхні і наявність повітряних проміжків між антеною та зразком можуть знизити точність вимірювання.


Професійний вологомір деревини METRINCO M118W (з глибиною проникнення 8 мм)

Безконтактний вологомір призначений для вимірювання вологості деревини різної щільності. Вимірювач може визначати вологість виробів із деревини з проникненням поля високочастотного випромінювання на 8 мм в діапазоні від 0 до 40 % з дуже високою точністю. Для зручності використання види деревини поділені на 5 груп в залежності від щільності та представлені в меню вибору українською мовою, що дуже спрощує його експлуатацію. Поверхня зразка має бути пласкою в місці вимірювання та щільно прилягати до поверхні сенсора. Шорсткість поверхні і наявність повітряних проміжків між антеною та зразком можуть знизити точність вимірювання.


Професійний вологомір тирси і тріски (щуп 35 см) METRINCO M151SD

Професійний пристрій для швидкого й точного вимірювання вологості та температури деревної тирси, тріски, щіпок та інших сипучих відходів деревної промисловості діелькометричним методом. Робота вимірювача базується на діелькометричному способі вимірювання, що забезпечує високу чутливість і точність приладу, а значна довжина зонду дає змогу робити вимірювання на різній глибині матеріалу. При тестування вологості не потрібно пресування зразка, що значно зменшує час вимірювання та не призводить до зношування деталей, які труться, таких як кришка та чашка вимірювальної камери. Активна зона сенсора знаходиться на кінці зонда, тобто можливе визначення вологості та температури сипучих відходів деревної промисловості на конкретній глибині до 35 см. Вологомір виготовлений в Україні, що значно спрощує отримання технічної підтримки у виробника.


Професійний голчастий вологомір деревини METRINCO M141W

Портативний пристрій кондуктометричного типу для швидкого й точного визначення вмісту вологи у хвойних і листяних породах деревини, тирсі та інших матеріалах. Вимірювач визначає вологість в широкому діапазоні вимірювання від 4 до 140 % в залежності від групи матеріалів з високою точністю приладу 0,5 %. Пристрій має ергономічний дизайн та якісний корпус із ABS пластику із захисним силіконовим (гумовим) чохлом. Пристрій оснащено інтуїтивно зрозумілим україномовним інтерфейсом, має підсвічування екрана та вбудований інфрачервоний сенсор для температурної компенсації.


Професійний НВЧ вологомір деревини і будівельних матеріалів METRINCO M120W

Професійний вологомір для швидкого й точного вимірювання вологості деревини, у тому числі свіжої, обробленої та необробленої, а також будівельних матеріалів – бетону, стяжки, шлакоблоку, штукатурки, плитки, цегли, піску тощо. Робота вологоміра базується на діелькометричному способі вимірювання, що забезпечує високу чутливість і точність приладу. Завдяки спеціальному пружинному сенсору прилад може вимірювати вологість матеріалів, що мають нерівну або шорстку поверхню зі збереженням високої точності вимірювання.


Професійний НВЧ вологомір паперу і картону METRINCO M121P

Професійний вологомір паперу в рулонах і стосах, а також картону та виробів з нього. Призначений для швидкого й точного вимірювання вологості паперу, в тому числі фільтрувального, гофрованого, крепованого, а також картону різної товщини, щільності й кількості шарів в діапазоні від 0 до 99,9 % з високою точність ± 2 % Принцип дії вологоміра – діелькометричний. Для здійснення вимірювання необхідно прикласти пластини сенсора приладу до об’єкта вимірювання і зачекати стабілізації показань вологоміра. Спеціальний пружинний сенсор приладу може визначати вологість матеріалів, що мають нерівну або шорстку поверхню зі збереженням високої точності вимірювання.


Вологомір зерна METRINCO M130G

Портативний пристрій для швидкого і точного вимірювання вологості зернових культур – соняшника, пшениці, ячменя, кукурудзи, ріпака, вівса, сої, гречки, гороху. Робота вологоміра зерна базується на діелькометричному способі вимірювання, що забезпечує високу чутливість і точність приладу. Для проведення вимірювання не потрібно пресування зерна, що значно зменшує час вимірювання і не призводить до зношування деталей, які труться. Вимірювання виконується шляхом занурення лопаткоподібного сенсора у зерно, після чого результати вимірювання з’являються на дисплеї приладу. Вологомір зерна виготовлений в Україні, що значно спрощує отримання технічної підтримки, сервісу й безкоштовного оновлення прошивки у виробника.


Вологомір зерна щуповий з термометром (щуп 35 см) METRINCO M150G

Високоточний пристрій для швидкого і точного вимірювання вологості та температури зернових культур – соняшника, пшениці, ячменя, кукурудзи, ріпака, вівса, сої, гречки, гороху. Вологомір виконує вимірювання діелькометричним способом вимірювання, що забезпечує високу чутливість і точність ± 0,5 %. Вологомір не потребує пресування зерна, що значно зменшує час вимірювання і не призводить до зношування деталей, які труться. Завдяки довжині робочої частини зонда є можливість контролювати вологість зерна на глибині до 35 см. Активна зона сенсора знаходиться на кінці зонда, тобто можливе визначення вологості і температури зерна на конкретній глибині. Вимірювач вологи зерна виготовлений в Україні, що значно спрощує отримання технічної підтримки у виробника.


Вологомір зерна щуповий з термометром (щуп 58 см) METRINCO M150GL

Портативний вологомір для швидкого і точного вимірювання вологості та температури зернових культур – соняшника, пшениці, ячменя, кукурудзи, ріпака, вівса, сої, гречки, гороху. Пристрій виконує вимірювання діелькометричним способом вимірювання, що забезпечує високу чутливість і точність ± 0,5 %. Вологомір не потребує пресування зерна, що значно зменшує час вимірювання і не призводить до зношування деталей, які труться. Завдяки довжині робочої частини зонда є можливість контролювати вологість зерна на глибині до 58 см. Активна зона сенсора знаходиться на кінці зонда, тобто можливе визначення вологості і температури зерна на конкретній глибині. Вимірювач вологи зерна виготовлений в Україні, що значно спрощує отримання технічної підтримки у виробника.


Вологомір ґрунту METRINCO M142S

Вологомір ґрунту призначений для вимірювання об’ємної вологості ґрунту, піску і сипучих матеріалів в діапазоні від 8 до 100 % з похибкою ±0,5 %. Робота пристрою базується на кондуктометричному способі вимірювання. В пристрій закладено 3 групи типів ґрунту (піщаний ґрунт, чорнозем, торф) та 4 користувацьких груп (за допомогою калібрування налаштовується користувачем на будь-який тип ґрунту).

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі