10.03.2011
Нещодавно в Україні було модернізовано Закарпатську обласну санітарно-епідеміологічну станцію (СЕС) з метою підвищення біобезпеки в країні.
Модернізацію здійснено в рамках програми Нанна-Лугара (програма Спільного скорочення загрози). Відтепер Закарпатська СЕС працюватиме як і діагностична лабораторія в регіоні.
