Хімічний аналіз речовин невідомого походження (аналіз невідомої речовини)

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» проводить якісний і кількісний хімічний аналіз речовин невідомого походження (аналіз невідомої речовини). Для виявлення виду речовини або її складу необхідно провести аналіз невідомої речовини.

Іноді буває так, що потрібно перевірити, чи відповідає хімічний склад заявленої сировини дійсності, перевірити наявність або відсутність заборонених або шкідливих речовин, перевірити хімічну природу речовини. Для з’ясування хімічної природи невідомої речовини можна вдатися до методів аналітичної хімії. Хімічний аналіз допоможе не тільки встановити природу невідомої речовини, а й визначити його якість.

З цією метою науковці ОТАВИ проводять комплекси нетипових досліджень речовин неорганічного або органічного походження. Аналітичні методи дослідження можна умовно розділити на класичні й інструментальні. Так, класичний підхід використовується для виділення, поділу та кількісного аналізу. Для проведення дослідження шляхом використання інструментальних методів потрібно застосовувати спеціальне устаткування, яке, наприклад, дасть змогу виміряти адсорбцію, флуоресценцію або електропровідність досліджуваної речовини. Фахівці доберуть методику спеціально під конкретну речовину або для пошуку певного компонента. Речовина попередньо досліджується в лабораторії без додаткової оплати.

Для одержання консультації телефонуйте 0 (800) 33-72-12 (безкоштовно по Україні) або пишіть на електронну скриньку лабораторії lab@otava.ua.

Компанія «ОТАВА» є атестованою науковою установою із сертифікованою лабораторією. Працює на ринку хімічних досліджень з 2004 року і за цей час провела понад 1000 хімічних експертиз.

Експерти ОТАВИ ‒ кандидати і доктори наук. Фахівці проводять хімічні дослідження будь-якої складності будь-яких зразків. Спеціалізуються на вирішенні нестандартних і складних аналітичних хімічних завдань, за які не беруться інші лабораторії.

Замовникам надається повний безкоштовний консультаційний супровід.

Докладна інформація на сайті https://otava.ua/

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі