pH-метри, кондуктометри, TDS-метри, ОВП-метри

Ручний рН-метр з АКТ EZODO 6011A

 

рН-метр EZODO 6011А – професійний прилад для вимірювання рівня кислотності водних розчинів (рН). Вимірювач має ергономічний дизайн та міцний водозахищений корпус. Пристрій калібрується за двома точками рН=4.00 та рН=7.00. Конструкція замінних електродів цієї серії приладів дає змогу зберігати їх у герметичному стані, що значно подовжує термін їх служби. Пристрій широко застосовують в гідропоніці, акваріумістиці, системах водопідготовки й очистки води, басейнах і СПА, наукових лабораторіях, харчовій промисловості тощо. EZODO 6011А отримав найкращу оцінку від медиків, аграріїв, робітників харчової промисловості (молочні підприємства) як найкраща альтернатива в компактному виконанні лабораторним рН-метрам з ручним калібруванням.


Ручний pH-метр з АКТ та плоским рН-електродом EZODO 7011F

Портативний професійний прилад для вимірювання рівня кислотності водних розчинів (рН) та окисно-відновлювального потенціалу (ОВП, RedOx). Вимірювач має замінні електроди, калібрується по трьом точкам рН=4.00, рН=7.00 та рН=10.00 (в комплект поставки входить 2 розчини: рН=4 та рН=7) та має водозахищений корпус. Вбудований у електрод термометр відображає температуру на екрані та завдяки автоматичній температурній компенсації корегує значення рН. Конструкція електродів даної серії приладів дозволяє зберігати їх у герметичному стані, що значно подовжує їх строк служби. Плоский електрод дає ряд переваг – необхідна невелика кількість речовини для вимірювання pH зразку. Цим pH-метром можна вимірювати pH як і розчинів, так і зволоженого ґрунту, харчових продуктів, тощо, просто прикладаючи електрод до вимірюваного зразку. Галузі застосування pH-метрів: гідропоніка, акваріумістика, системи водопідготовки й очистки води, басейни і СПА, нагрівальні котли, наукові лабораторії, екологія, харчова промисловість, ресторанний бізнес, клінінг, тощо.


Ручний рН/ОВП-метр з АКТ EZODO 7011EO

EZODO 7011EO – професійний прилад для вимірювання рівня кислотності водних розчинів (рН) та окисно-відновлювального потенціалу (ОВП, RedOx). Пристрій має замінні електроди, калібрується по трьом точкам рН=4.00, рН=7.00 та рН=10.00 (в комплект поставки входить 2 розчини: рН=4 та рН=7) та має водозахищений корпус. Вбудований у електрод термометр відображає температуру на екрані та завдяки автоматичній температурній компенсації корегує значення рН. Конструкція електродів цієї серії приладів дозволяє зберігати їх у герметичному стані, що значно подовжує їх строк служби. EZODO 7011 отримав найкращу оцінку від медиків, аграріїв, робітників харчової промисловості (молочні підприємства) як найкраща альтернатива у компактному виконанні лабораторним рН-метрам з автоматичним калібруванням.


рН-метр з АКТ і плоским електродом EZODO 6011AF

pH-метр 6011АF – сучасний портативний пристрій для вимірювання рівня кислотності (рН) твердих/напівтвердих поверхонь (шкіри, твердих харчових продуктів (наприклад сиру), ґрунту без приготування витяжки, крові та інших біологічних речовин на предметному склі тощо). Спеціальний плоский електрод має велику площу контакту з вимірюваним матеріалом та менш уразливий до механічних пошкоджень. Ця модель pH-метра дозволяє вимірювати pH як і розчинів, так і зволоженого ґрунту, харчових продуктів, тощо, просто прикладаючи електрод до вимірюваного зразку. Також, такий електрод легше мити, тому можна виміряти pH молочних продуктів (але обов’язково гарно промивати електрод після вимірювання, оскільки білок забиває ключ pH електроду). Пристрій має замінні електроди, калібрується по двох точках рН=4.00 та рН=7.00 та має водозахищений корпус. Пристрій широко застосовують в гідропоніці, акваріумістиці, системах водопідготовки й очистки води, басейнах і СПА, наукових лабораторіях, харчовій промисловості тощо.


Ручний високоточний рН-метр HORIBA LAQUAtwin pH-33

Єдиний кишеньковий pH-метр, який здатний безпосередньо вимірювати рН у зразку об’ємом 0,1 мл (або 0,05 мл зразку з паперовим пробовідбірником). Унікальний датчик дає змогу вимірювати в’язкі рідини, тверді речовини та навіть порошкові зразки. Немає необхідності в склянці для калібрування лічильника або вимірювання зразка. Просто розмістіть кілька крапель буфера або зразка на плоскому датчику. Ця процедура економить час і запобігає витраті цінних зразків. Пристрій оснащено спеціальним (монохромним) цифровим РК-дисплеєм із підсвічуванням, можливістю калібрування до 5 точок, автоматичним розпізнаванням буфера USA та NIST і буферів pH та автоматичною компенсацією температури. рН-метр HORIBA pH-33 широко використовується для контролю якості продукції та технологічних процесів у фармацевтиці, сільському господарстві, харчовій промисловості.


рН-метр з плоским електродом EZODO 6011F

EZODO 6011F – портативний професійний водозахищений пристрій з плоским електродом призначений для вимірювання рівня кислотності (рН) твердих/напівтвердих поверхонь (шкіри, твердих харчових продуктів (наприклад сиру), ґрунту без приготування витяжки, крові та інших біологічних речовин на предметному склі і т.д.). Спеціальний плоский електрод має велику площу контакту з вимірюваним зразком і менш уразливий до механічних пошкоджень. EZODO 6011F має замінний електрод та водозахищений корпус. Калібрування приладу проводиться по двох точках рН=4.00 (pH=10.00, опційно) і рН=7.00. Цим pH-метром можна вимірювати pH як і розчинів, так і зволоженого ґрунту, харчових продуктів, тощо, просто прикладаючи електрод до вимірюваного зразку. Також, такий електрод легше мити, тому можна виміряти pH молочних продуктів (але обов’язково гарно промивати електрод після вимірювання, оскільки білок забиває ключ pH електроду).


pH-метр/кондуктометр/TDS-метр EZ-9908

EZ-9908 – мультифункціональний портативний тестер pH, електропровідності, TDS та температури. Пристрій має компактні розміри та простий у користуванні. Для вимірювання не потрібно змінювати електрод на інший – як pH-сенсор, так і кондуктометрична комірка, за допомогою якої вимірюється електропровідність, разом із термодатчиком компактно розміщені в корпусі змінного електроду. Тестер EZ-9908 має функцію автоматичного калібрування – pH (3 точки) та кондуктометра (3 точки). В комплект поставки вже входять стартові калібрувальні розчини для pH-метра. Прилад захищений від води та має змінний електрод – у разі необхідності його можна замінити. Виробник не вимагає зберігати pH-електрод у спеціальній рідині для зберігання, тому його можна зберігати насухо. Прилад можна використовувати для аналізу води та інших незабруднених розчинів. Не є професійним вимірювачем, рекомендується для побутового застосування.


Ручний рН-метр HORIBA LAQUAtwin pH-22

Кишеньковий pH-метр, який здатний безпосередньо вимірювати рН у зразку об’ємом 0,1 мл (або 0,05 мл зразку з паперовим пробовідбірником). Унікальний датчик дає змогу вимірювати в’язкі рідини, тверді речовини та навіть порошкові зразки. Немає необхідності в склянці для калібрування лічильника або вимірювання зразка. Просто розмістіть кілька крапель буфера або зразка на плоскому датчику. Ця процедура економить час і запобігає витраті цінних зразків. Пристрій оснащено спеціальним (монохромним) цифровим РК-дисплеєм із підсвічуванням, можливістю калібрування до 3 точок, автоматичним розпізнаванням буфера USA та NIST і буферів pH та автоматичною компенсацією температури. рН-метр HORIBA pH-22 широко використовується для контролю якості продукції та технологічних процесів у фармацевтиці, сільському господарстві, харчовій промисловості.


рН/ОВП*-метр/термометр водозахищений з АКТ EZODO 7011

EZODO 7011 – портативний пристрій для вимірювання рівня кислотності водних розчинів (рН) та окисно-відновлювального потенціалу (ОВП, RedOx). Модель 7011 застосовується як професійний прилад, має замінні електроди, калібрується по трьом точкам рН=4.00, рН=7.00 та рН=10.00 (в комплект поставки входить 2 розчини: рН=4 та рН=7) та має водозахищений корпус. Вбудований у електрод термометр відображає температуру на екрані та завдяки автоматичній температурній компенсації корегує значення рН. Конструкція електродів даної серії приладів дозволяє зберігати їх у герметичному стані, що значно подовжує їх строк служби. EZODO 7011 отримав найкращу оцінку від медиків, аграріїв, робітників харчової промисловості (молочні підприємства) як найкраща альтернатива у компактному виконанні лабораторним рН-метрам з автоматичним калібруванням.


Мультифункціональний прилад 6 в 1 (pH, Redox, Cond, TDS, Temp, Salinity) з АКТ EZODO 7200

EZODO 7200 – мультифункціональний аналізатор параметрів води у повній комплектації (з ОВП-електродом). У одному приладі суміщені: pH-метр, кондуктометр, солемір, TDS-метр, термометр та ОВП-метр. Пристрій має ергономічний дизайн та міцний корпус з захистом від води. Автоматичне калібрування по усім параметрам та змінні електроди полегшують роботу з пристроєм. Вимірювач постачається у зручному пластиковому кейсі разом зі змінними електродами (для кожного параметру), а також буферними розчинами, розчинами для калібрування кондуктометра та спеціальним розчином для зберігання pH та ОВП електродів. EZODO 7200 зарекомендував себе як зручний, універсальний та головне надійний прилад для мультипараметричного аналізу води.


Ручний рН-метр HORIBA LAQUAtwin pH-11

Унікальний кишеньковий pH-метр, який здатний безпосередньо вимірювати рН у зразку об’ємом 0,1 мл (або 0,05 мл зразку з паперовим пробовідбірником). Унікальний датчик дає змогу вимірювати в’язкі рідини, тверді речовини та навіть порошкові зразки. Немає необхідності в склянці для калібрування лічильника або вимірювання зразка. Просто розмістіть кілька крапель буфера або зразка на плоскому датчику. Ця процедура економить час і запобігає витраті цінних зразків. Пристрій оснащено спеціальним (монохромним) цифровим РК-дисплеєм із підсвічуванням, можливістю калібрування до 2 точок, автоматичним розпізнаванням буфера USA та NIST і буферів pH та автоматичною компенсацією температури. рН-метр HORIBA pH-11 широко використовується для контролю якості продукції та технологічних процесів у фармацевтиці, сільському господарстві, харчовій промисловості.


Ручний рН-метр EZODO 6011

EZODO 6011 – ручний професійний рН-метр для вимірювання рівня кислотності рідин (концентрації вільних іонів водню, або водневого показника). Пристрій має ергономічний дизайн, невеликі габарити та водозахищений корпус. Вимірювач оснащено великим РК-дисплеєм для зручного зчитування результатів вимірювання та замінними електродами. Калібрування можна проводити по двом точкам рН=4.00 та рН=7.00. Конструкція електродів даної серії приладів дозволяє зберігати їх у герметичному стані, що значно подовжує їх строк служби. Галузі застосування pH-метра: гідропоніка, акваріумістика, системи водопідготовки й очистки води, басейни і СПА, нагрівальні котли, наукові лабораторії, екологія, харчова промисловість (молочна), ресторанний бізнес, клінінг, тощо.


Мультифункціональний прилад 5 в 1 (pH, Cond, TDS, Temp, Salinity) з АКТ EZODO 7200

EZODO 7200 – ручний, мультифункціональний вимірювач параметрів води, що поєднує у собі pH метр, кондуктометр, солемір та TDS-метр. Прилад можна додатково оснастити ОВП-електродом (7000EO) для роботи в режимі ОВП-метр. Прилади серії 7200 мають прогресивну електронну вимірювальну частину, що забезпечує швидкість та стабільність вимірювань. Пристрій оснащено великим РК-дисплеєм для зручного зчитування показань, змінними електродами та автоматичною температурною компенсацією. Для переходу з режиму pH-метр у режим кондуктометр потрібно замінити pH-електрод на кондуктометричну комірку. При цьому, перекалібровувати прилад не потрібно, калібрування зберігається. Прилад постачається у зручному пластиковому кейсі разом з необхідними буферними та калібрувальними розчинами і відразу готовий до роботи.


 

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі