Прилади для аналізу води

Ручний високоточний рН-метр HORIBA LAQUAtwin pH-11xcsm_LAQUAtwin_pH_meter_pg7t-fy.png.pagespeed.ic.LMzMKOvfvV

Високоточний кишеньковий pH-метр призначений для вимірювання рівня рН продукції та аналізу технологічних процесів. Для виконання швидкого й точного аналізу достатньо декілька крапель зразку об’ємом 0,1 мл (чи 0,05 мл зразка з паперовим пробовідбірником). Унікальний сенсор дає змогу вимірювати з точністю ±0,1 pH в’язкі рідини, тверді речовини і порошкові зразки. Автоматично розпізнає стандартні буферні розчини. Особливості pH-метра: портативний дизайн, автокалібрування, змінний сенсор, РК-дисплей із підсвічуванням, індикатор низького заряду батареї, висока якість приладу – прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Ручний високоточний рН-метр HORIBA LAQUAtwin pH-22xcsm_LAQUAtwin_pH_meter_pg7t-fy.png.pagespeed.ic.LMzMKOvfvV

Вологонепроникний портативний pH-метр використовується з метою визначення рН та контролю якості продукції і технологічних процесів у фармацевтиці, сільському господарстві й харчовій промисловості. Не дивлячись на мінімальний об’єм зразка – 0,1 мл (чи 0,05 мл зразка з паперовим пробовідбірником) – точність вимірювання pH-метра завдяки унікальному сенсорному датчику складає ±0,01 pH. Вимірювач оснащений функціями автоматичного калібрування, розпізнавання буферів, компенсації температури, фіксації отриманого результату. Передбачено можливість зміни сенсора. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Кондуктометр HORIBA LAQUAtwin EC-22xcsm_LAQUAtwin_EC_11_EC_22_EC_33_meter.png.pagespeed.ic.FNg_Ap94FS

Кондуктометр, призначення якого полягає в безпосередньому визначенні провідності та температури досліджуваного зразка об’ємом у 0,12 мл, широко застосовується в багатьох галузях промисловості з метою оцінки та контролю якості виготовленої продукції, а також правильного перебігу технологічних процесів. Портативний дизайн, автоматичне калібрування, авторозпізнавання буферних розчинів, автокомпенсація температури, функція фіксації результатів та багато інших переваг дають змогу використовувати цей кондуктометр не тільки в промисловості, а й у побуті. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Ручний високоточний рН-метр HORIBA LAQUAtwin pH-33

Зручний у використанні pH-метр, що призначений для безпосереднього вимірювання рН продукції та аналізу якості технологічних процесів у зразку об’ємом 0,1 мл (чи 0,05 мл зразка з використанням паперового пробовідбірника). Переваги цієї моделі pH-метра: високі показники точності вимірювання ±0,01 pH, калібрування по п’яти точках, відображення та калібрування температури, авторозпізнавання стандартних розчинів і стабілізація даних. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


xcsm_LAQUAtwin_EC_11_EC_22_EC_33_meter_wmmn-n6.png.pagespeed.ic.FNg_Ap94FSКондуктометр/TDS-метр HORIBA LAQUAtwin EC-33

Інноваційний прилад, який за декілька секунд здатний визначити температуру, загальний вміст солей і провідність зразка, об’єм якого лише 0,12 мл. У фармацевтиці, сільському господарстві й харчовій промисловості цей мультифункціональний прилад використовують для моніторингу необхідної якості кінцевого продукту виготовлення і різноманітних технологічних процесів. Серед особливостей цього кондуктометра/TDS-метра – автоматичний діапазон вимірювання, можливість заміни сенсора, автоматичне калібрування, компенсація температури та комутуюче підсвічування. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Нітратомір HORIBA LAQUAtwin NO3-11 (NO3-)NO3-11_horiba_нитратомер

Кишеньковий нітратомір для визначення концентрації нітрат-іонів і нітрат-азоту проби мінімального об’єму 0,3 мл (або 0,05 мл із використанням паперового пробовідбірника). За допомогою унікального сенсорного датчика він дає змогу вимірювати такі зразки: в’язкі рідини, порошкові й тверді речовини. Основні особливості нітратоміра: компенсація множення, змінні високі й низькі значення калібрування, комутуюче підсвічування та автоматичне розпізнавання стандартних розчинів. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Іономір HORIBA LAQUAtwin Ca-11 (Ca2+)HORIBA_LAQUAtwin_Ca-11_иономер

Завдяки такому кишеньковому іономіру можна визначити концентрацію іонів кальцію в’язких рідин, твердих і порошкових зразків. Використання цього вимірювача значно економить час та сприяє заощадженню коштовних зразків, адже мінімальний об’єм проби складає всього 0,3 мл (або 0,05 мл із паперовим пробовідбірником). Особливості іономіра: авторозпізнавання буферів, калібрування по температурі, можливість змінювати низькі й високі значення калібрування, компенсацію множення та підсвічування монохромного рідкокристалічного дисплея. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Іономір HORIBA LAQUAtwin K-11 (K+)иономер_HORIBA_LAQUAtwin_K-11_(K_)

Якщо вам потрібно швидко визначити концентрацію іонів калію в’язких рідин, твердих і навіть порошкових зразків, цей іономір стане для вас незамінним помічником. Адже за його допомогою можна виміряти необхідний параметр за декілька секунд, помістивши на плаский сенсор пару крапель досліджуваного зразка або калібрувального розчину зазначеного об’єму. Завдяки таким перевагам, як висока якість, відповідність найвищим світовим стандартам, автоматичне утримання значень, компенсація множення, калібрування температури, автоматичне розпізнавання буферів 150 і 2000 ppm калію цей іономір користується великим попитом у фахівців багатьох галузей промисловості. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Іономір HORIBA LAQUAtwin NA-11 (Na+)иономер_HORIBA_LAQUAtwin_NA-11_(Na_)

Пило- і водонепроникний вимірювач нового покоління, що здатний визначати концентрацію іонів натрію у пробі об’ємом всього лише 0,3 мл (або 0,05 мл із паперовим пробовідбірником). Під час досліду не потрібне використання калібрувальної та мірної склянки – це дає змогу здійснювати вимірювання навіть у польових умовах. Особливості іономіра: портативне виконання корпусу, можливість заміни плаского сенсора, автоматичне вимкнення для економії заряду батареї, РК-дисплей із функцією підсвічування, калібрування температури, компенсація множення, автоматичне розпізнавання буферних розчинів для калібрування. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


NO3-11_horiba_нитратомер_21cz-x1Нітратомір для рослинництва HORIBA LAQUAtwin NO3-11C (NO3-)

Унікальність цього приладу полягає у здатності безпосередньо визначити концентрацію нітрат-іонів і нітрат-азоту в’язких рідин, твердих і навіть порошкових зразків у пробі 0,3 мл (або 0,05 мл із паперовим пробовідбірником). З огляду на просту процедуру виконання вимірювання цей нітратомір широко застосовують у рослинництві. У вимірювачі передбачені автоматичне розпізнавання стандартних розчинів, компенсація множення, автоматична стабілізація значень, індикатор низького заряду батареї, пило- і водонепроникний корпус та спеціальний монохромний рідкокристалічний дисплей із комутуючим підсвічуванням. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


Кондуктометр HORIBA LAQUAact EC120 (Cond/Salt/TDS)xhoriba_EC120.png.pagespeed.ic.0ugCDRQ6EH

Удосконалений мікропроцесорний прилад, призначений для вимірювання солоності, провідності, питомого опору й загальної кількості розчинених твердих речовин (TDS). Застосування такого кондуктометра дає змогу контролювати якість продукції та різноманітних технологічних процесів у хімічній, харчовій промисловості, а також у сільському господарстві та фармакології. Усе частіше такий тестер використовується і в побуті. Основні переваги кондуктометра: ударостійкість та водонепроникність корпусу, здійснення вимірювань при поганому освітлення, подальший аналіз результатів дослідження на ПК. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


pH-метр/іономір HORIBA LAQUAact PH130-K (pH, mV, Ion)PH130_Portable_Meters_HORIBA

Універсальний вимірювальний прилад для визначення концентрації іонів, рівня рН та окислювально-відновного потенціалу (ОВП). Широко застосовується в багатьох промислових галузях і в побуті завдяки істотним перевагам. Ударостійкість та водонепроникність корпусу дає можливість занурювати прилад на глибину до 1 м. Функція підсвічування забезпечує використання pH-метра/іономіра в умовах поганого освітлення, а наявність інтерфейсу RS232 дає змогу підключати прилад до ПК або принтера. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


41hoRxSQPqLpH-метр/іономір лабораторний HORIBA LAQUA PH1300-S (pH, mV, Ion)

Статичний лабораторний з удосконаленими характеристиками. Призначений для вимірювання рівня рН, концентрації іонів та окислювально-відновного потенціалу (ОВП). Цей мультифункціональний вимірювач дає змогу здійснювати моніторинг і контроль за необхідною якістю кінцевого продукту, виготовленням та правильним перебігом важливих технологічних процесів у таких галузях промисловості, як фармацевтика, сільське господарство, хімічна і харчова промисловість. Виробником передбачені можливість автоматичної реєстрації до 999 даних, налаштування користувачем пароля, підключення до принтера або комп’ютера за допомогою інтерфейсу RS-232 та переносу отриманих даних на портативний носій шляхом USB-входу. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


horiba_laquaact_pc110pH-метр/кондуктометр HORIBA LAQUAact PC110 (pH, mV, Cond, Salt, TDS)

Новітній вимірювач, виконаний на мікропроцесорній елементній базі, з легкістю визначить питомий опір, рівень pH, окислювально-відновний потенціал (ОВП), загальну кількість розчинених твердих речовин (TDS), провідність і солоність. Мета використання приладу – контроль належної якості виготовленої продукції та технологічних процесів. Сфери використання pH-метра/кондуктометра – фармацевтика, сільське господарство, харчова і хімічна промисловість, побут. Переваги цього мультифункціонального вимірювача: двоканальний перемикач дисплея, пилозахищений, ударостійкий і водонепроникний корпус, інтерфейс RS-232. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


pH-метр/оксиметр HORIBA LAQUAact PD110 (pH, mV, DO)17879_horiba_pd110

Компактний мікропроцесорний вимірювач для аналізу якості рідини. Використовується з метою вимірювання рівня рН, концентрації розчиненого кисню та окислювально-відновного потенціалу (ОВП). Такий прилад знайшов застосування не тільки у промисловості (фармацевтика, с/г, харчова та хімічна промисловість), а й у побуті. Особливості pH-метра/оксиметра: ударостійкий водонепроникний корпус, функціонування при поганому освітленні завдяки підсвічуванню дисплея, здійснення аналізу отриманих значень досліджуваних параметрів шляхом підключення пристрою до ПК або принтера через інтерфейс RS-232, двоканальне вимірювання. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


HORIBA_LAQUA_PC1100_KITpH-метр/кондуктометр лабораторний HORIBA LAQUA PC1100 (pH, mV, Cond, Salt, TDS)

Мікропроцесорний вимірювач, виготовлений за сучасними технологіями, застосовується в різноманітних галузях промисловості з метою визначення рівня рН, солоності, окислювально-відновного потенціалу (ОВП), провідності, питомого опору і загальної кількості розчинених твердих речовин (TDS). Використання цього мультифункціонального вимірювача забезпечує здійснення контролю якості продукції та технологічних процесів. Особливості pH-метра/кондуктометра лабораторного: два канали вимірювання, наявність інтерфейсу RS-232 для можливості підключення до ПК і принтера, USB-вхід для передачі отриманих даних на портативний носій та налаштування пароля для покращення безпеки збереження результатів. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «Horiba» за найвищими світовими стандартами.


рН,ОВHD_2156_2П-метр/Кондуктометр/Солемір/Термометр Delta OHM HD-2156.2

Портативний прилад з великим РК-дисплеєм. Вимірює рН, окисно-відновний потенціал (ОВП), електропровідність, опір рідини, загальну мінералізацію, солоність і температуру.

Комплектується широким спектром зондів залежно від конкретних потреб користувача.


AZ86505pH-метр/Кондуктометр/Термометр/ОВП-метр лабораторний AZ-86505

Мультифункціональний лабораторний аналізатор для визначення параметрів розчинів і перевірки якості води. Визначає водневий показник (pH), окисно-відновний потенціал (OВП), електропровідність, загальну мінералізацію, солоність, температуру.

Одночасно виводить на екран значення двох вимірюваних параметрів – рН (або електропровідність, або загальна мінералізація, або солоність) і температури – в реальному часі.


PL700AL_2Лабораторний прилад EZODO PL-700ALS з магнітною мішалкою для аналізу параметрів води (рН, RedOx, COND, O2)

Мультифункціональний прилад, який поєднує в собі настільний змішувач, рН-метр, ОВП-метр, оксиметр, кондуктометр, солемір, термометр. Містить спеціальну платформу з тримачем електродів і магнітний змішувач для зручності вимірювань.
Прилад може одночасно виміряти до 4-х параметрів. Постачається разом з програмним забезпеченням, що дає змогу вести запис вимірювань та аналізувати отримані дані. Можливий підбір електродів під задачі замовника.